Прощання з Сергієм Сивохо: хто прийшов поставити свічку за його упокій – Кварталівці, Лігосмішники і Дантес

Сьогодні, 3 листопада, у Києві попрощалися з шоуменом, коміком, актором і телеведучим Сергієм Сивохо, який пішов з життя 17 жовтня. На церемонію прощання прийшло багато відомих людей.

17 жовтня стало відомо, що пішов у вічність відомий український актор і телеведучий Сергій Сивохо. Не стало чоловіка у Німеччині, де він проходив курс лікування. Там рідні Сивохо кремували померлого, а урну з прахом перевезли в Україну.

Сього, 3 листопада, у Жовтневому палаці відбулася церемонія прощання з Сергієм Сивохо. Залу було прикрашено вінками з білими квітами, позаду стояв великий екран, де транслювалися фотографії Сивохо з його рідними та колегами.

Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua
Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua

Попрощатися з артистом прийшло багато його прихильників, друзів, а також колег по сцені. Так, серед присутніх були помічені український актор Станіслав Боклан, співак Володимир Дантес, кварталівці Євген Кошовий та Юрій “Юзік” Корявченков та інші.

Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua
Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua
Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua
Прощання з Сергієм Сивохо. Фото: oboz.ua

Чому помер Сергій Сивохо

Сергій Сивохо пішов з життя у 54 роки. Останні роки він сильно хворів. Так, у 2017 році актору поставили діагноз виразка шлунку. Тоді Сивохо почав притримуватися суворої дієти і схуд на 50 кілограмів. Та через малорухливий спосіб життя у Сергія почалися проблеми з легенями. До слова, у Сивохо були проблеми з легенями ще з дитинства. Так, він страждав астмою і все життя його супроводжував кашель. Та в останні місяці його життя у чоловіка почала набиралася рідина у легенях. Саме через це Сивохо проходив лікування у Німеччині.

Відомий телеведучий і шоумен Сергій Сивохо помер у віці 54 років
Відомий телеведучий і шоумен Сергій Сивохо помер у віці 54 років

Варто відзначити, що ні сам Сивохо, ні його рідні не ділилися подробицями стану здоров’я з публікою. Навіть прихильники актора не знали, що він проходив лікування. То ж смерть Сергія стала несподіванкою для багатьох.

Друг шоумена хореограф Андріс Капіньш в інтерв’ю пригадав, що в останні дні свого життя Сергій сильно схуд і пересуватися міг на милицях. Та Андрій тоді і подумати не міг, що його друга скоро не стане.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.