Екс-чоловік Ані Лорак забрав до себе дочку від мами й публічно пообіцяв про неї піклуватися: “У моєму стилі”

Вірогідно, складно бути публічною людиною, коли у кожен куточок твого життя прагне зазирнути велика кількість навіть невідомих тобі людей. Можливо колишній Ані Лорак зовсім не хотів такої слави?

Коли людина повідомляє про свої успіхи, щасливі події у житті, то дуже приємно читати та чути, як світ радіє разом з ним. А от коли трапляються події неприємні та болючі, а про це хтось хоче попліткувати, то це вже зовсім інші емоції.

Після бурхливого роману, пишного весілля та широкого обговорення медового місяця у житті колишнього чоловіка відомої української співачки-зрадниці Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу сталися неприємні зміни. Судячи з усього, турецький бізнесмен знову розлучився тепер вже з новою дружиною візажисткою Лілією.

Після того, як широкому загалу стало про це відомо, а ще й дізналися, що Мурат поїхав у Туреччину, почали ширитися всілякі чутки про те, що колишній Лорак та Лілії більше не повернеться у нашу країну. Зрозуміло, що така інформація дійшла й до самого Мурата. Після тривалого мовчання він вирішив дати відповідь тим, хто робить свої інсинуації на його рахунок.

Відповів всім

Насправді Мурат Налчаджиоглу зараз дійсно знаходиться у Туреччині, але він там на відпочинку разом зі своєю улюбленою донькою Софією.

Е
Екс-чоловік Ані Лорак Мурат розповів як відпочиває разом з донькою

Вона, як всім відомо, його спільна з Ані Лорак дитина. Дівчина загалом проживає з матір’ю у росії, якій Лорак вірно служить. Після того, як співачка витягнула на сцену доньку співати разом на своєму ювілеї, стало  зрозуміло, що мати почала привчати доньку до богемного життя в країні-агресорці. Батько ж дівчинки залишився вірним Україні й допомагає країні так, як тільки може. Отже, чоловік вирішив забрати від матері Софію та провести з нею певний час на курорті. Для того, щоб дівчину не зачепили плітки про її батьків, Мурат вирішив записати звернення до широкого загалу з проханням:

“Приберіть свої гарні носи з життя інших людей!”.

Мурат підкреслює, що у своєму стилі піклується про доньку, тому він не реагував на плітки, до поки, “деморалізація не чіпала доньку”, але зараз він має намір огородити дитину від негативу.

Користувачі високо оцінили коректність та рішучість батька захищати свою доньку.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.