Як виглядає будинок Руслани Писанки, в якому після її смерті живе овдовілий чоловік: все на своїх місцях

Вже понад рік вдівець Руслани Писанки Ігор Ісаков живе один в їхньому сімейному маєтку. Чоловік запевняє, що нічого не міняв у домі, речі акторки залишаються на своїх місцях.

Останні роки Руслана Писанка жила зі своїм чоловіком Ігорем Ісаковим у красивому двоповерховому будинку на Київщині. Подружжя разом побудували цей будинок, разом придумували дизайн та планували кожен куточок їхнього сімейного гніздечка.

Кому достанется в наследство роскошный дом Русланы Писанки после ее смерти
Як виглядає будинок Руслани Писанки, в якому після її смерті живе овдовілий чоловік

Там вони планували зустріти старість, та доля вирішила інакше.

У липні 2022 року стало відомо, що Руслана Писанка пішла з життя від важкої онкологічної хвороби. Артистки не стало в Німеччині, де вона проходила лікування. Після смерті Писанки Ігор Ісаков повернувся в Україну і наразі живе в їхньому сімейному будинку.

Нещодавно вдівець Писанки дав невелике інтерв’ю OBOZ.UA, де зізнався, що нічого не змінював у будинку, в якому раніше жив з Писанкою. В гардеробній досі висять речі акторки та її концертні костюми, по всьому дому висять її портрети.

Вдівець Писанки Ісаков показав будинок, в якому жив з артисткою
Вдівець Писанки Ісаков показав будинок, в якому жив з артисткою

Все – на своїх місцях. Фотографії, відео, нагороди, сценічні костюми. І вишиванки наші, в яких розписувалися, висять у шафі.

, – зазначив Ігор Ісаков.

До слова, на днях Ігор Ісаков перепоховав прах Руслани Писанки. Більше року прах акторки знаходився у Спасо-Преображенському соборі в Києві. Та Ігор Ісаков вирішив перепоховати прах акторки на одному з київських цвинтарів, де поховані рідні Писанки. Чоловік зізнається, що він не відчував спокою, коли прах акторки був у соборі, бо це було наче напоказ.

Русічка не з нами вже другий рік – а спокою їй ніби немає.

, – зізнався Ігор.

Остаточне рішення про перепоховання чоловік прийняв після того, як йому приснився сон. Ігор розповів, що у сні він їхав в авто з Русланої і її мамою, їм було дуже добре разом, вони сміялися. Прокинувшись, чоловік зрозумів, що треба перепоховати Писанку до її родичів.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.