Оля Фреймут зрозуміла, що на ТБ більше не повернеться та зайнялася поезією: вже видала книгу

Ольга Фреймут періодично нагадує про себе, продовжуючи нести широкому загалу промені освіти, культури та хороших манер. Ніякі обставини не змусять її припинити свою діяльність.

Ольга Фреймут всім відома телеведуча, яка свого часу блискуче виконувала роль інспектора у телевізійному проєкті “Ревізор”. Відтоді її кар’єра пішла різко вгору. Завдяки її безапеляційній манері спілкування з людьми, зухвалості та водночас гнучкості поведінки, не дуже приємному, але справедливому образу, який створила актриса на екрані, програма “Ревізор” довго мала найвищі рейтинги. Але згодом щось пішло не так і кар’єрна зірка Фреймут поступово закотилася. До того ж її зникнення з інтернет-простору під час  перебування Ольги за кордоном після масштабного вторгнення також не сприяло її популярності.

Місія здійсненна

Але ведуча повернулася додому і вирішила продовжувати свою місію виховувати та просвітлювати українців. І хоча на телебаченні її вже не побачиш, вона не здається і знаходить інші способи здійснювати свою просвітницьку місію.

Так, вона виїжджає у Львів й там проводить лекцію “Манери під час війни. Доброта як зброя”. Лекція не безплатна, але всі гроші від неї Оля обіцяла передати на допомогу армії та постраждалим від російської агресії.

Крім того, полем для просвіти став інстаграм. Наприклад, пані Фреймут  на своїй сторінці підіймає досить важливу тему спілкування без матюків, що останнім часом і справді стало проблемою. Здавалося б — справа добра, але зверхня манера спілкування ментора мало кому сподобалась і тому за порівняння нею дітей з собачками, читачі піддали Ольгу хейту.

Втім актриса, телеведуча, письменниця, журналістка та модель Ольга Фреймут зараз є ще й літературним видавником видавництва, яке сама заснувала. Воно називається SNOWDROP та позиціюється як

“Благородна література для широкого кола читачів. Для вимогливих дам та інтелігентних панів”.

Ольга Фреймут насправді робить дуже важливу та благородну справу, пропагандуючи національну поезію та літературу.

я
Ольга Фреймут зайнялася поезією та видавництвом

Але користувачі запитують її, чому вона раніше не приділяла такої уваги цьому. Чи не, тому що це зараз стало мейнстримом?

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.