Рекордний цінник на виступи: Алла Пугачова повертається на сцену за гонорарами, більшими ніж у Галкіна – ЗМІ

Відома російська співачка Алла Пугачова повертається на сцену. Принаймні про це розповідають всі російські журналісти, називаючи чималу суму гонорару, яку бажає отримати артистка

Алла Пугачова, відома російська артистка та одна з найяскравіших представниць професії у своїй країні, останнім часом не займається професійною діяльністю. Знаменитість більшу частину часу проводить із родиною та приділяє час чоловікові Максиму Галкіну та двом їхнім спільним дітям. Втім, тепер у мережі почали ходити чутки про те, що зірка збирається знову вийти на сцену у новорічні свята.

Пугачова повертається

Про те, що зірка може виступити на вечірках чи корпоративах, вперше заговорили російські засоби масової інформації. Так, за інформацією видання Mash, знаменита російська співачка готова вийти на сцену навіть у москві. У матеріалі журналістів йдеться про те, що помічники та продюсери Алли Борисівни вже шукають для неї сесійних музикантів і складають новий райдер.

Алла Пугачова повертається на сцену та просить за свій виступ чималу суму грошей
Алла Пугачова повертається на сцену та просить за свій виступ чималу суму грошей

У матеріалі також розповіли і про те, скільки знаменитість хоче отримати за один свій виступ. Так, згідно з новими вимогами, Примадонна бажає пів мільйона доларів, 500 тисяч, за виступ. Журналісти зазначають, що це “чиста” сума – без урахування витрат на дорогу, проживання та інших речей, які зазвичай вказуються у райдері.

Відома російська артистка, за повідомленнями журналістів, повертається на сцену
Відома російська артистка, за повідомленнями журналістів, повертається на сцену

Нагадаємо, що раніше Алла Пугачова оголосила про те, що бере павзу у своїй творчості та більше не проводитиме масштабних концертів і не їздитиме у тур. Артистка пояснила, що таке її рішення пов’язане з бажанням приділяти час вихованню дітей та чоловікові. Примадонна поставила на перше місце не заробіток та кар’єру, а свою сім’ю. Втім, тепер у мережі почали ходити й інші чутки.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.