Дружина Романа Сасанчина зняла з усіх рожеві окуляри та розповіла про вагітність: “Втома, нудота, закрепи”

Відома українська блогерка та дружина Романа Сасанчина Іванна розповіла всю правду про вагітність і своє самопочуття під час цікавого стану. Зірка пригадала, яким був цей період

Роман Сасанчин, відомий український співак, здобув популярність, ще коли був дитиною. Знаменитість посів перше місце у програмі “Голос. Діти”, а потім взяв участь у змаганні для дорослих і став переможцем “Голосу країни”. Тепер артист продовжує займатись професійною діяльністю та активно будує кар’єру. Крім того, у зірки є дружина Іванна, яка розповідає шанувальникам про їхнє сімейне життя.

Дружина Сасанчина про вагітність

Іванна Сасанчина веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм, де постійно ділиться свіжими фотографіями, цікавими розповідями та спогадами з минулого. Так, наприклад, нещодавно блогерка розповіла, як минула її вагітність насправді. Знаменитість зняла з шанувальників рожеві окуляри та зазначила, що виношувати під серцем людину – не так просто, як може здаватись.

Дружина Романа Сасанчина Іванна розповіла всю правду про свою вагітність
Дружина Романа Сасанчина Іванна розповіла всю правду про свою вагітність

На особистій сторінці дружина відомого українського артиста, відповідаючи на запитання шанувальників, пригадала про один із найважливіших періодів у своєму житті. Іванна Сасанчина зізналась, що найпершими симптомами цікавого стану для неї виявились нудота, постійна втома та біль внизу живота. Крім того, поділилась блогерка, вона також страждала від закрепів з найпершого та до останнього дня своєї вагітності.

Дружина Романа Сасанчина Іванна розповіла всю правду про свою вагітність
Дружина Романа Сасанчина Іванна розповіла всю правду про свою вагітність

Нагадаємо, що відомий український артист вперше став батьком майже два роки тому. Дружина на той момент 19-річного співака народила йому доньку напередодні Нового року – 30 грудня 2021 року у родині з’явилась на світ дівчинка. Зіркове подружжя прийняло рішення назвати дівчинку Елізабет.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.