Будуть суворими свекрухами: Тіна Кароль, Катя Осадча та інші зіркові мами, які показали непростий характер

Життя зірок завжди викликає підвищений інтерес, особливо коли йдеться про майбутнє їхніх дітей. Відомі жінки, які звикли до шани, можуть виявитися суворими свекрухами.

Тіна Кароль

Тіна Кароль, визнана королева української сцени, завжди славилася своїм виразним характером і власницькими почуттями. Зокрема, вона має єдиного сина, Веніаміна, якого виростила сама, обожнює та ні з ким не збирається ділити. Її ставлення до сина нерідко викликає осудження, адже відома співачка публічно демонструє своє власницьке ставлення до Веніаміна. В одному з інтерв’ю Тіна відкрито заявила, що, по-перше, не готова до ролі свекрухи, а, по-друге, вона впевнена, що майбутній обраниці сина прийдеться не солодко, бо Тіна не хоче ділити сина з чужою для неї людиною.

Катя Осадча

Ще однією зірковою особистістю, яка може обіцяти стати суворою свекрухою, є Катя Осадча. Відома телеведуча завжди прискіплива та вимоглива до себе та інших. Її високі стандарти та вимогливість можуть легко створити з неї сувору свекруху, яка хоче тільки найкращого для свого сина. Тим більше, що Катерина завжди підкреслює, що її старший 21 річний син Ілля —  це “син, про якого можна мріяти, розсудливий і розумний, уважний і надійний, найкращий.” Як і Тіна Кароль, Осадча публічно ділиться своїм життям у соціальних мережах, викладає фотографії свого щасливого сімейного життя, але одночасно наголошує на важливості дотримання норм та цінностей.

Т
Потенційні зіркові свекрухи Тіна Кароль та Катя Осадча з синами

Серед зіркових мам, кому невдовзі доведеться стати свекрухами, також Ірина Білик, яка має дорослого 23 річного сина Гліба та Наталія Сумська, у якої син В’ячеслав Хостікоєв грає вже зараз на одній сцені з батьками.

Цікаво, чи зможуть зіркові мами зберегти свій власний стиль виховання у новому поколінні, яке буде представлене їхніми синами та невістками? Або ж вони виберуть інший підхід, більш підтримувальний? Час покаже, адже у світі шоу-бізнесу кожен етап особистого життя знаходить своє місце в об’єктиві публіки та прихильників.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.