Співачка Джамала вигуляла вишиванку в Канаді, ведуча Вася Фролова – в ОАЕ: не забувають українських традицій

Тоді як більшості українців дорога за кордон нині закрита, зіркам дозволяється виїжджати за межі України, всіляко залучаючи допомогу. Деякі задля цього вбираються у вишиванки.

Джамала

Співачка не просто прогулялася вулицею Торонто у вишиванці. Вона взяла участь у фотосеті для канадського журналу Ukrainian People. Тож нагадала про Україну тисячам читачів глянцю. Світлини Джамали з’являться на обкладинці та в середині різдвяного номера журналу.

Джамала та Вася Фролова вбираються за кордоном у вишиванки

Переможниця “Євробачення” влаштувала колаборацію у власному стилі, поєднавши автентичні елементи одягу з цікавими сучасними деталями. Окрім демонстрування вишиванки, зірка ще й дала інтерв’ю, в якому на прохання журналіста підбила підсумки 2023 року:

“Бути співачкою під час війни – це бути обличчям цієї країни”.

Всі українці за кордоном, переконана Джамала, мають нести знання про Україну з її традиціями, культурою, музикою та сучасним прогресом.

Вася Фролова

Телеведуча вирішила перечекати тяжкі для України часи за кордоном. Нині Василиса з чоловіком і сином мешкають в Об’єднаних Арабських Еміратах. Звісно, це не той випадок, коли можна піти до магазину й вибрати собі вишиванку на власний смак.

Джамала та Вася Фролова вбираються за кордоном у вишиванки

Але в запасі в українки є кілька екземплярів. То й вбирається у далекій країні в національний одяг, щоб привернути увагу до своєї батьківщини й сповістити загалу, що там нині йде страшна війна.

Фролова продемонструвала підписникам свого Інстаграму відразу три види вишиванок, попросивши визначити, яка з них краща. Більшість схилилася до думки, що чорно-біла. Хоча були й інші варіанти відповідей.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.