“Однозначно Дантес”: Дмитро Монатік зізнався, кого з чоловіків Наді Дорофєєвої вважає кращим

Відомий український артист Дмитро Монатік висловився про двох чоловіків співачки Наді Дорофєєвої – про Володимира Дантеса та про Михайла Кацуріна.

Багато років відома українська співачка Надя Дорофєєва перебувала у шлюбі з шоуменом Володимиром Дантесом. Зіркова пара тісно дружила з родиною Монатіків – Дмитро та його дружина були чи не найкращими друзями артистів. Втім, після зіркового розлучення зірки, які раніше дружили сім’ями, стали дещо менше спілкуватись.

Монатік про Кацуріна та Дантеса

У новому інтерв’ю для “Люкс ФМ” ведучий Женя Фешак заговорив про подругу та колегу відомого артиста Надю Дорофєєву. До слова, раніше чоловік записував із нею спільний трек. З цієї нагоди ведучий попросив зізнатись, яка співачка краще – Надя Дорофєєва чи Roxolana. Монатік назвав таке запитання провокаційним, зізнавшись, що він не хоче на нього відповідати, адже обидві артистки гідні уваги та популярності.

Дмитро Монатік чесно розповів про те, хто з чоловіків Дорофєєвої йому симпатизує більше
Дмитро Монатік чесно розповів про те, хто з чоловіків Дорофєєвої йому симпатизує більше

Ведучий Женя Фешак із гумором зазначив, що він не просив порівняти чоловіків Наді Дорофєєвої, тому його запитання не можна вважати провокаційним. У відповідь на такий жарт знаменитий артист посміявся та зазначив, що тут він би легко віддав свій голос за Володимира Дантеса. Знаменитість не став приховувати причини, чому обирає саме його. За словами Монатіка, з Михайлом Кацуріним він недостатньо близько знайомий.

Дмитро Монатік пояснив, чому краще та тепліше ставиться до Володимира Дантеса
Дмитро Монатік пояснив, чому краще та тепліше ставиться до Володимира Дантеса

Нагадаємо, що на початку весни минулого року у мережі стало відомо про те, що Володимир Дантес і Надя Дорофєєва розлучаються. Зіркова пара не стала коментувати причин, коротко зазначивши, що іноді таке трапляється. Закохані попросили поваги до свого приватного життя. Пізніше з’ясувалось, що Надя Дорофєєва почала стосунки з другом Михайлом Кацуріним. Невдовзі й Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною.

Схожі статті

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.

Рецепт з Італії привезла: борошно, картопля, капуста. Багато соковитої начинки всередині тоненького тіста

Створити італійську атмосферу на своїй кухні можливо не лише з піцою та пастою. Ділимось незвичайним рецептом смачного італійського пирога з картоплею та капустою.