“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Настя Каменських, відома українська співачка, наразі, як і її чоловік Потап, перебуває за кордоном. Артистка у новому дописі на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм пояснила, чим вона займається за межами рідного дому. Зірка назвала свій тимчасовий виїзд новою сторінкою у власній кар’єрі. Як висловилась співачка, за кордоном вона починає кар’єру з чистого аркуша.

Каменських про виїзд з України

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відома українська співачка Настя Каменських висловилась про свій тимчасовий переїзд. Зірка зауважила, що все заради запису нової пісні. Знаменитість пригадала, що раніше також писала хіти іспанською, а після тривалої павзи радо повернулась до цього напрямку своєї творчості.

“Я була рада знову поринути в цю атмосферу, познайомитися з неймовірними людьми і з чистого аркуша ще раз розпочати свій шлях у цьому напрямі”, – написала у публікації Настя Каменських.

Відома українська співачка Настя Каменських чесно зізналась, що робить за кордоном
Відома українська співачка Настя Каменських чесно зізналась, що робить за кордоном

Втім, продовжила артистка, навіть попри те, що вона написала пісню іспанською мовою, це не означає, що про рідну країну зірка забула. За словами Насті Каменських, одна з основних причин, чому вона розширює свою авдиторію на іноземну, це бажання нагадати про Україну та привернути увагу до її талантів. Артистка зауважила, що презентація латиноамериканської пісні – зайва можливість привернути увагу до своєї Батьківщини.

Відома українська співачка Настя Каменських чесно зізналась, що робить за кордоном
Відома українська співачка Настя Каменських чесно зізналась, що робить за кордоном

Нагадаємо, що наразі відома українська співачка Настя Каменських разом зі своїм чоловіком Олексієм Потапенком перебувають за кордоном. Зіркова пара вирушила за межі України задля того, аби презентувати нову пісню співачки іспанською мовою. Нині артистка бере участь в інтерв’ю для іноземних ЗМІ та тимчасово проживає далеко від рідного Києва.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.