Старша дочка Полякової привела мамі нового зятя: звати Рома, на олігарха геть не схожий, а Маші подобається

У світі шоу-бізнесу відносини та особисте життя зірок завжди стають предметом пильного погляду шанувальників і журналістів. І коли йдеться про дітей відомих осіб, цей інтерес іноді стає ще більшим.

Одна з таких історій стосується старшої дочки відомої української співачки Олі Полякової, Марії.

Життя цієї доньки Ольги Полякової завжди було під лупою громадськості, адже вона не лише спадкоємиця талановитої матері, а й активно веде власну кар’єру в галузі співу. Така увага призводить до постійних порівнянь, які ставлять її у важке становище.

Це стосується не лише її вокальних здібностей, а й зовнішності. І хоча Маша має чудовий вигляд і талант, вона не звільнена від критики та спроб порівнянь.

Бойфренд чи майбутній дует?

Особисте життя Маші також завжди було об’єктом гострого інтересу. Після розлучення зі своїм попереднім хлопцем Артуром, яке сталося наприкінці минулого року, усі запитують себе, з ким вона зараз. Недавно в мережі з’явилося відео, на якому Маша в шовковому халаті сидить на ліжку у спальні з невідомим юнаком. Це стало поштовхом для чуток та припущень. Молоді люди обговорюють найцікавіші теги в Getcontact. І, до речі, для декого з користувачів стало відкриттям, що перше прізвище Марії було Буряковська, тобто прізвище її батька Вадима Буряковського.

Судячи з різниці в їхньому одязі, це скоріш за все постановка та піар-ход і він, здається спрацював, бо цікавість до хлопця та його красивого голосу виникла одразу.

З’ясувалось, що парубка звуть Романом. На перший погляд, він вирізняється своєю природною привабливістю, але відзначається відсутністю розкоші, що може бути просто ознакою консервативного стилю життя. Інших деталей про нього та їхні стосунки ще не розкрито. Однак шанувальники вже очікують дізнатися більше інформації й з нетерпінням чекають на нові відомості щодо цієї пари.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.