“Голос звучить у Ватикані”: співачка Ольга Цибульська приголомшила фанатів неабияким списком досягнень

Популярна співачка Оля Цибульська відома не тільки та в Україні. Голос артистки щоденно чують люди з різних куточків світу, а Ватикан особисто запросив знаменитість до співпраці.

Ольга Цибульська – імʼя, яке варте уваги читачів. Ця талановита українська співачка вражає не лише своїм потужним голосом, але і відзначається унікальною здатністю передавати глибокі почуття через музику. Її творчість унікальна та необмежена, але одним із найвидатніших досягнень стала співпраця з Ватиканом.

Оля Цибульська похвалилася, що її голос звучить у Ватикані
Оля Цибульська похвалилася, що її голос звучить у Ватикані

Її голос звучить у найсвятішому місці для католицького світу – Сикстинській капелі. Багато шанувальників співачки не знали про цей унікальний досвід, але Ольга нагадала про це в одному з випусків телешоу “Хто зверху”.

“Я єдина співачка з України, чий голос щодня звучить у Сикстинській капелі у Ватикані. За особистим запрошенням сім’ї почесних послів при святому престолі та першої леді України, саме моїм голосом звучить екскурсія музеями Ватикану. Наша рідна мова – це наймилозвучніша мова у світі”, – зазначила пані Оля.

Цікаво, що саме завдяки голосу Ольги Цибульської у святій Сикстинській капелі, українська мова стала своєрідним символом обʼєднання культур, а також підкреслює велич і талант українців. Співпраця артистки з Ватиканом нагадує нам не тільки про величність нашої культури, а й про силу музики як засобу спілкування і взаєморозуміння різних народів світу.

Цибульська розповіла чому її голос звучить в Ватикані
Цибульська розповіла чому її голос звучить в Ватикані

Протягом карʼєри Оля Цибульська використовувала свій талант не лише для розважання публіки, а й для підтримки різних благодійних та соціальних ініціатив. Вона стала символом добра та милосердя, допомагаючи тим, хто цього потребує, через свою музику та голос. З початку повномасштабного вторгнення артистка далі понад сотню благодійних концертів, а зібрані кошти відправляються на потреби ЗСУ та людей, які постраждали від війни.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.