Олександр Стоянов пішов не лише від Катерини Кухар, але й з балету: “Офіційно завершив зі сценою. Хоча…”

Олександр Стоянов останнім часом не перестає дивувати публіку. Спочатку балетмейстер натякнув на припинення стосунків із Катериною Кухар. Тепер шокував новиною, що йде з балетної сцени.

Український балетмейстер Олександр Стоянов запевнив підписників у Інстаграмі, що більше не вийде на сцену як балетмейстер. Мовляв, настав час завершити кар’єру танцівника. Хоча, можливо, не все так погано, і ми ще побачимо чарівні рухи чоловіка Катерини Кухар, адже сам він зауважив:

“Офіційно завершив зі сценою. Хоча, може, як Тайсон… Через?”

Таким чином Олександр не виключив свого повернення в балет. Звісно, якщо його дуже добре про це попросять. Катерина Кухар, яка раніше була відписана від благовірного, напевно, знову підписалася, оскільки залишила коментар із трьома крапками.

Олександр Стоянов завершив балетну кар’єру

Балетна пара так і не внесла ясності у свої стосунки. Відбулися лише натяками на розлучення, але офіційно припинення шлюбу Катерина з Олександром не підтвердили. Вони 10 років жили разом, а розписалися лише у вересні 2019-го.

На той час мали спільну доньку Анастасію, яка з’явилася на світ у 2015 році. А також виховували сина Кухар Тимура, який народився у 2009 році. Чутки про розлучення зіркової пари, яка виконувала практично всі головні ролі в Національній опері, розповсюдила сама балерина.

Олександр Стоянов завершив балетну кар’єру

У жовтні 2023 року Катерина зробила нову зачіску, відзначивши, що жінки змінюють імідж, коли їхнє особисте життя зазнає змін. Також балерина виклала в мережу світлину з букетом білих квітів на сидінні автівки від загадкового прихильника.

Стоянов своєю чергою назвав Кухар не дружиною, а “матір’ю своїх дітей”. Тож якісь негаразди в зірковому сімействі все ж присутні.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!