Її любив Кривошапко та Влад Яма, а вона все проміняла: де живе Тетяна Денисова після втечі з України

Тетяна Денисова, колись улюблена багатьма українцями хореографка, зараз живе далеко від своєї Батьківщини й, здається, зовсім не має наміру згадувати про неї.

Тетяна Денисова — ім’я, яке було добре відоме в Україні. Вона здобула популярність як талановита хореографка та суддя в шоу “Танцюють всі!”. Її професіоналізм, харизма та вміння знайти підхід до кожного учасника зробили її улюбленицею багатьох глядачів. Проте, з часом, відносини між Денисовою та її Батьківщиною кардинально змінилися.

Де зараз Тетяна Денисова?

Після початку війни на сході України та подій, що слідували за анексією Криму, багато українських артистів висловили свою позицію щодо ситуації в країні. Проте Тетяна Денисова вирішила піти іншим шляхом. Вона не просто не висловлювала свою підтримку Україні, а активно продовжувала працювати в росії, де її кар’єра отримала новий імпульс.

Після переїзду туди, Денисова активно продовжувала свою діяльність, беручи участь у різних телевізійних проєктах та шоу. Її профіль в Instagram наповнений фотографіями та відео з професійної діяльності в країні-агресорці, що викликає обурення серед українців, які вважають її дії зрадою. Адже в час, коли країна переживає складні часи, її колишня улюблениця обирає замовчування та співпрацю з державою-нападницею.

Зараз, за останніми даними, Тетяна проживає в Німеччині у столиці федеральної землі Гессен Вісбадені, намагаючись вести своє життя якомога далі від українських проблем. Це нагадує дії інших відомих осіб, таких як Влад Яма та Олександр Кривошапко, які також обрали шлях еміграції, уникаючи відповідальності за свої дії та слова.

В житті Тетяни Денисової більше немає нічого українського. Вона повністю інтегрувалася у російське суспільство, і, судячи з її соціальних мереж, її не турбують події, що відбуваються в її колишній Батьківщині.

Звісно, вибір Тетяни — це її особиста справа, проте для багатьох її дії стали символом зради та розчарування.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.