“Оголошую марафон “Богиня”: 48-річна Наталія Могилевська показала свої форми у всій красі

Наталія Могилевська полюбляє тішити підписників свого Інстаграм-акаунту знімками, що не мають жодного стосунку до творчої діяльності співачки. Ось і цього разу показала фото зі спортзалу.

48-річна Наталія Могилевська вбралася у спортивний лук, який щільно облягає зіркове тіло. Неозброєним оком стало видно, що співачка набрала кілька зайвих кілограмів. Напевно, трішки розслабилася в сімейному колі й дозволила собі трішки ласих шматочків понад норму.

Наталія Могилевська продемонструвала пишні форми

Артистка наділа чорні лосини, а поверх них – сірий боді. Можна чудово розгледіти всі вигини на тілі зірки. Певно, подібна картинка самій Могилевській не дуже припала до душі. Тож вирішила оголосити місяць схуднення до свого дня народження:

“Оголошую марафон “Богиня до дня народження”. Сподіваюсь, 2 серпня, я, красотка, приймаю ваші вітання”.

Наталія пообіцяла ділитися з фанами процесом скидання зайвих кіло. Запевнила, що поділиться власними знаннями з цього приводу. Навіть дасть поради, яке тренування доцільно добрати, як харчуватися і до яких аналізів вдаватися.

Донька Наталії Могилевської Софійка не відстає від матусі в активному русі

Наталія навіть публікуватиме в мережі фото власного раціону та надасть рецепти корисних страв. Звісно, без медитації не обійдеться. Знаменитість займається цим кожного дня. Радить і підписникам робити те ж саме – виділяти хоча б хвилинку на день.

Наталка й молодшу доню привчає до рухів. Раніше 4-річна Софійка ніколи не займалася спортом. Та турботлива матуся придбала ліжко зі спортивним майданчиком. Тож тепер мала й прес качає, і біцепси, й сама придумує собі нові вправи. Наталія ростить гідну зміну – буде з ким відвідувати вчителя йоги та пітніти у спортивній залі.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.