“Обіцяла влаштувати кузькіну мать”: чому Алла Пугачова недолюблювала українську діву сцени Ірину Білик

Були часи, коли Ірина Білик різко перейшла з української мови на російську та намагалася пробитися у рф. Але зірки великого масштабу з неї не вийшло. Врешті стало відомо, хто став цьому на заваді.

На початку нульових Ірина Білик була популярною співачкою на теренах України. Та, певно, цього зірці видалося замало. Вона вирішила взяти пісенним штурмом москву. Різко змінила репертуар на російськомовний – “Снег”, “Рябина”, Любовь – яд” тощо.

Іра різко потоваришувала з Філіпом Кіркоровим, сподіваючись, що він перетворить її на росіянську знаменитість, як Коля Басков зробив із Таєю Повалій. Та потім різко припинила свої вояжі до сусідньої країни.

Алла Пугачова завадила Ірині Білик просунутися в шоубізі

Спочатку навіть дозволила Філі співати “Снег” та деякі інші композиції. Що він і робить тепер, приїжджаючи в окупований Донбас. Тоді в інтерв’ю співачка відзначала, що за ротацію на московському радіо з неї зажадали 50 тисяч доларів.

Це неабияк обурило артистку, адже вона вважала, що платити мають їй, а не вона сама. Ці події давно припали пилом, і всі про це забули. Та раптом спливла правда, хто став злим генієм, не дозволивши Білик підкорити москву та околиці.

Алла Пугачова завадила Ірині Білик просунутися в шоубізі

Доволі емоційно провал української співачки на російських теренах пояснив Євген Фешак з “Люкс ФМ”. Коли співачка KOLA стала скаржитися, що на її трек в Ютубі здійснено кібератаку, і він не зайняв чільне місце в трендах, першою підтримала виконавицю саме Білик.

Ірина заявила, що подібні нападки їй доволі добре знайомі, тож закликала своїх підписників Інстаграму передивитися нову пісню артистки. Хто свого часу захейтив саму Білик? Виявляється, всім нам добре відома Алла Пугачова.

Щойно Примадонна почула в ротації пісні Білик, втямила, що отримала гідну конкурентку. До того ж, мабуть, приревнувала українку до свого благовірного. Отже, Фешак розповів деталі:

“Вона ледь не особисто зателефонувала всім керівникам медіа в москві й сказала: “Не дай Бог ви будете робити з неї зірку! Я вам влаштую – тут вона зняла тапок і почала бити по трибуні – кузькіну мать!”

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.