Він мене морально пресував: Міла Нітіч розповіла всю правду про продюсера Бебешко

Програмі «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна», стало відомо, що іменитий продюсер Володимир Бебешко більше не працює зі співачкою Мілою Нітіч.

В ексклюзивному інтерв’ю Міла та Володимир поділилися подробицями розриву, а співачка прокоментувала чутки, чи був колись між ними роман.

Міла Нітіч і Володимир Бебешко працювали разом понад 10 років. І, за словами самої виконавиці, скандально завершили співпрацю. Міла Нітіч стверджує – непорозуміння з Бебешко в них почалися давно.

Володимир Бебешко

«Він складна людина, у нього непростий характер, він мене іноді пресував морально, це дійсно так. Мені було важко з ним працювати. Говорив: «Торгова марка, бренд Міла Нітіч належить мені, і ти взагалі не можеш нічого забрати, бо тобі нічого не належить».

Конфлікт відбувся на ґрунті того, що я не готова далі співати цю музику, а він сказав мені: «Ти немодна співачка, я тобі не буду робити модну музику, йди роби її з кимось іншим. Але тоді я у тебе забираю ім’я і пісні, і ти йдеш на всі 4 сторони», – вразила зізнанням Міла Нітіч в ефірі каналу «Україна».

Майже 11 років співпраці Міла покірно мирилася з тим, що відбувалось, а потім стала ініціатором розриву їхніх творчих стосунків. Жінка і досі картає себе за те, що не наважилась піти від Бебешка раніше, а зробила цей вирішальний крок лише у грудні минулого року. Хоча Володимир стверджує, що їхня співпраця завершилася ще декілька років тому.

«Я не знаю, чим займається Міла Нітіч, уже пішов 5-ий рік. Вона в творчому пошуку, в неї своє розуміння, як вона має розвиватися. І їй була надана ця свобода, от уже 4й рік що вона робить – я не знаю, бо не чув продукції», – прокоментував Володимир Бебешко.

Продюсер каже, що всі пісні належать йому, адже саме він вкладав гроші в цей проект, а Міла була лише виконавцем. Утім, співачка запевняє, що впродовж 10 років за більшу половину одягу, взуття і косметики платила вона сама, а останні 2 роки – повністю за свій кошт шила костюми.

Зі слів Міли та Володимира з’ясувалося, що Бебешко ніколи не позиціонував себе як продюсер співачки, а був лише людиною, яка безкоштовно допомагає виконавиці, в якій бачить потенціал. Володимир переконує – вони ніколи не підписували жодних документів про співпрацю.

«Співачка Міла Нітіч абсолютно вільна була завжди і робила те, що їй хотілося. В неї не було ніяких зобов’язань», – поділився Бебешко з журналістами «Зіркового шляху» і додав, що розподіл гонорарів за виступи здійснювався за домовленістю та взаємозгодою.

Міла Нітіч

Міла каже, що Бебешко ці 4 роки, нічого не вкладаючи, забирав свій максимальний відсоток – 50% йшло йому, 30% – їй, і 20% – концертному директору. Також співачка відповіла на плітки, які довго точилися навколо її співпраці з Бебешко, мовляв їх поєднує не тільки робота.

«Я офіційно на всю країну заявляю – у нас ніколи не було ніяких романтичних стосунків. Ніколи ніякого роману не було», – прокоментувала Міла Нітіч в ефірі каналу «Україна».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Найкрасивіші жінки за версією журналу Maxim

Нагадаємо, у трирічного російського хлопчика діагностували звичайну застуду, а через місяць дитина померла. Справжній діагноз виявився набагато страшніший.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.