У мережу потрапили рідкісні кадри з весілля Андрія Макаревича і його молодої дружини

В кінці 2019 року лідер групи "Машина часу" таємно одружився на дівчині, яка на 30 років молодша за музиканта.

На початку 2020 го року 66-річний музикант і співак Андрій Макаревич зізнався, що таємно одружився в четвертий раз. Його обраницею стала журналістка Ейнат Кляйн, яка на 30 років молодша за артиста.

Дівчина довгий час жила і працювала в Києві, тут вона закінчила факультет журналістики в Київському національному університеті. Після закінчення навчання Ейнат емігрувала до Ізраїлю, де відкрила свою туристичну фірму. З Макаревичем вона познайомилася в одній із подорожей.

Зблизило подружжя ще одне хобі — вони обидва люблять хороше і смачне вино. Дружина Макаревича навіть відкрила міні-виноробню, в якій продає елітні вина. Цікаво, що емблему для нової компанії дружини намалював безпосередньо сам Макаревич.

Лідер групи “Машина часу” не збирався афішувати свій новий шлюб, він випадково проговорився під час інтерв’ю на “Радіо Свобода”. Коли артист згадав свою дружину, журналіст наголосив, що ніхто не чув про його новий шлюб. На що сам Макаревич відповів: “Ось і слава богу”.

Не дивлячись на те, що вся церемонія була таємницею і на неї не запрошували журналістів, все ж побачити ексклюзивне фото з торжества вдалося.

Кадр з весілля Андрія Макаревича і Ейнат Кляйн

Музикант розповів, що організацією всього свята займалася його молода дружина. Дівчина хотіла, щоб все було красиво і по-єврейськи. Нагадаємо, що сам Андрій Макаревич є членом громадської ради Російського єврейського конгресу.

На весіллі подружжя було всього 40 чоловік, все торжество відбувалося в Яффі — найдавнішому районі Тель-Авіва.

“Я переконався, що одружився на перфекціоністці, яка доводить до ідеалу все, за що береться”, — зазначив Макаревич.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.