Зірка ревізора Філонова показала форми в басейні: пишногруда красуня

Author name 24 Липня 2020 в 00:07

Поділитися статтею

Олена Філонова
Олена Філонова

Ревізор салонів краси Олена Філонова, яка вже не перший рік працює на Новому каналі, засвітила свої шикарні форми в Інстаграм.

Жунка опублікувала знімок в купальнику, сонцезахисних окулярах. На фотографії Філонова дивиться вдалину через модні тоновані окуляри. У підписі Лена написала: “Якщо б я приїхала в Майамі, я б точно там була своя серед своїх”. У коментарях прихильники помітили, що у Олени Філонової дуже рівний і красивий загар. Також фанати не змогли пройти повз пишний бюст ведучої.

https://www.instagram.com/p/CC-b5MyDBjT/

 

“Олена, яка ти позитивна, крута і одночасно ” проста “в хорошому сенсі слова “, “Ленка в цьому купальника ти просто вогонь”, “Леночка красуня не невимовна, захоплююся “, – пишуть шанувальники бьюті- телеведучої.

Про Олену Філонова

https://www.instagram.com/p/CC6LeoDDrcM/

 

Ревізор салонів краси Олена Філонова вже два роки реалізовує себе в ролі телеведучої. Судячи з численної армії шанувальників в Інстаграм – робота Олени успішна і помітна. До цього вона брала участь в інших проектах Нового каналу: “Хто проти блондинок? “, “Я – герой “, “Співай якщо зможеш “, “Піраньї “, “Зроби мені смішно ” та інші. Олена незаміжня, свого сімейного стану не приховує. Експерти ТВ і телешоу відзначають – глядачам полюбився саме образ променистої простушки, який Філонова показує на екрані.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею