Актор Федір Добронравов розкрив майбутнє серіалу «Свати»

Сьомий сезон серіалу Свати - одна з найбільш очікуваних прем'єр 2021 року.

Зараз користувачі активно обговорюють всі подробиці, які з офіційних або неофіційних джерел спливають на публіку.

"Іван Будько" поділився інсайдерською інформацією про новий сезон Сватів
“Іван Будько” поділився інсайдерською інформацією про новий сезон Сватів

Наприклад, головний актор Федір Добронравов, який грає в ситкомі одного з сватів Івана Будько поділився, що акторський склад на останній сезон залишається незмінним. Не буде тільки померлих акторів Володимира Зельдина і Ольги Аросєвої.

“Іван Будько ” поділився інсайдерською інформацією про новий сезон Сватів

Як відомо, сценаристам довелося трохи коригувати сценарій, адже в останньому сезоні в кадрі повинні були з’явиться Ольга Аросєва і Володимир Зельдін, які зіграли батьків Ольги Миколаївни Ковальової. Однак їх епізоди прибрали з картини і переписали деякі уривки, оскільки акторів не стало. Члени знімальної групи вважають їх відхід з життя великою втратою для вітчизняного кінематографа і для серіалу в тому числі.

Добронравов зазначив, що зараз зйомки тривають, незважаючи на всі обставини, які перешкоджають. Імовірно, уже навесні 2021 року глядачі і фанати серіалу зможуть побачити улюблених акторів на телеекранах.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.