Герой-коханець Ургант: журналісти опублікували подробиці його романтичних пригод

Один з найвідоміших телеведучих Росії і найближчих країн Іван Ургант той ще герой-коханець.

Як і годиться, початківець-Казанова одружився в 18 років. Як тоді йому здавалося, це була “кохання всього життя “. Як повідомляють перевірені джерела, батьки Вані не схвалювали цей шлюб, але “молодий і гарячий ” вирішив поступати так, як велить йому серце. Першою обраницею тоді ще маловідомого Урганта була Карина Авдєєва.

Карина Авдєєва - перша дружина Івана Урганта
Карина Авдєєва – перша дружина Івана Ургант

Як часто трапляється в молодіжних сумбурних романах, знайшов свою любов Ваня в таборі.

Перше розлучення в 18 років

Ваня Ургант

Батьки Івана були праві, і шлюб з Кариною довго не прожив – не минуло й року, як пара розбіглася. Заява про розлучення було подано через шість місяців після весілля. Ех, а як романтично все починалося!

Як пише журнал Нью Магазин, доля Карини склалася добре – вона ще двічі вийшла заміж, обидва рази невдало. Зараз вона заміжня втретє, і вже не живе в Росії.

Наступні кілька років Іван Ургант провів в любовній самоті, і лише через деякий час зустрів нову даму серця. Нею стала телеведуча Тетяна Геворкян. Після тривалих відносин Іван захотів узаконити стосунки, завести дітей, проте Таня марила кар’єрою – їй було ніяк не до кухні і виховання дітей. Не дивно, що пара розбіглася. Незабаром Тетяна вийшла заміж за бізнесмена Олександра Нізаметдінова.

На третій раз спроба створити щасливу сім’ю для Івана Урганта увінчалася успіхом. І щастя, як виявилося, було під носом. Він випадково зустрів у рідному місті Пітері колишню однокласницю. За чашкою кави вони розговорилися, і між Іваном і Наталею Кікнадзе ніби пробігла іскра.

Дружина Івана Наталя

Тепер вони виховують трьох дітей – двоє спільних дочок і дочку Наталії від попереднього шлюбу.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!