«Королева латексу і епатажу». Шлях Марув від Харківського гуртожитку до великої сцени

Анна Корсун, більше відома як Марув, має визнання і славу з боку сотень тисяч фанатів.

Вона відома своїми відвертими нарядами, епатажними кліпами і піснями, які запам’ятовуються і лунають чи не з кожної праски. Однак починався її шлях з гуртожитку – звичного житла практично для всіх студентів. Свій потенціал молода Аня почала розвивати в студентській столиці України – Харкові.

Королева латексу і епатажу: творчий шлях Марув

За освітою Ганна взагалі не пов’язана з творчістю – вона закічила Харківський політех. Але з юнацьких років зрозуміла – їй подобається співати і танцювати. Тому з 14 років гастролювала по Україні з виступами. Марув здобула перемогу в різних музичних конкурсах, а вже в 2015 стала фіналісткою фестивалю «Нова хвиля», виступивши в складі свого першого музичного колективу. Також брала участь в українській версії шоу Голос Країни і Х-фактор.

Анна Корсун на конкурсі “Голос країни”

Переломним моментом, після якого про Анну Корсун, точніше вже Марув дізналася публіка більш масштабно стала участь в національному відборі на Євробачення.

Марув на інтерв’ю

Однак від участі в міжнародному конкурсі співачка відмовилася. Зараз вона входить в шоу-бізнес як одна з найпопулярніших співачок, а її гастрольних графік настільки щільний, що вона практично не дає інтерв’ю.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.