«Королева латексу і епатажу». Шлях Марув від Харківського гуртожитку до великої сцени

Author name 4 Серпня 2020 в 21:08

Поділитися статтею

Марув
Марув

Анна Корсун, більше відома як Марув, має визнання і славу з боку сотень тисяч фанатів.

Вона відома своїми відвертими нарядами, епатажними кліпами і піснями, які запам’ятовуються і лунають чи не з кожної праски. Однак починався її шлях з гуртожитку – звичного житла практично для всіх студентів. Свій потенціал молода Аня почала розвивати в студентській столиці України – Харкові.

Королева латексу і епатажу: творчий шлях Марув

За освітою Ганна взагалі не пов’язана з творчістю – вона закічила Харківський політех. Але з юнацьких років зрозуміла – їй подобається співати і танцювати. Тому з 14 років гастролювала по Україні з виступами. Марув здобула перемогу в різних музичних конкурсах, а вже в 2015 стала фіналісткою фестивалю «Нова хвиля», виступивши в складі свого першого музичного колективу. Також брала участь в українській версії шоу Голос Країни і Х-фактор.

Анна Корсун на конкурсі "Голос країни"
Анна Корсун на конкурсі “Голос країни”

Переломним моментом, після якого про Анну Корсун, точніше вже Марув дізналася публіка більш масштабно стала участь в національному відборі на Євробачення.

Марув на інтерв'ю
Марув на інтерв’ю

Однак від участі в міжнародному конкурсі співачка відмовилася. Зараз вона входить в шоу-бізнес як одна з найпопулярніших співачок, а її гастрольних графік настільки щільний, що вона практично не дає інтерв’ю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею