Євген Петросян показав, на що готовий заради молодої дружини: вік – не перешкода

Гуморист, який одружений на молодій Тетяні Брухуновой, намагається і сам омолодити себе. Для цього не боїться вдатися до спеціальних процедур.

Так, днями талановитий гуморист відправився в приватну клініку для того, щоб пройти кілька процедур по омолодженню. Також знаменитість перевірив свою розтяжку. У Інстаграм в жартівливій формі написав: “Ось, розумієте, розтяжка. А цей агрегат, між іншим, наші придумали “.

Заради красуні-дружини готовий омолодитися будь-яким способом

Тетяна Брухунова – молода дружина гумориста, яка раніше була його помічницею. Шанувальники після звістки про весілля Тетяни та Євгена просто загубилися в подиві – як з такою величезною різницею у віці вони можуть бути разом? Але, як виявилося, Брухунова і її колишній начальник відмінно уживаються разом.

Після процедури по омолодженню найзнаменитіший комік Росії пішов у улюблене кафе, і замовив улюблений алкогольний коктейль для розслаблення.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDePZ3tsk46%2F&is_from_rle

 

Фоловери помітили, що Євген світиться від щастя. Це означає, що з дружиною він відчуває себе відмінно.

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.