Копія мами: старша дочка Анни Седокової показала сестру Моніку, яка живе в Америці і не бачиться з мамою

Молодша дочка Анни Седокової зростає копією мами. Соціальна мережа TikTok стрімко набирає популярність, особливо серед підлітків і молодих людей. Ось і спадкоємиці співачки вирішили записати ролік для соцмережі.

Моніка живе в США зі своїм батьком і колишнім чоловіком співачки Максимом Чернявським, який отримав опіку над дитиною. Подружжя протягом декількох місяців боролися за право виховувати дочку.

Максим Чернявский с дочкой от Седоковой Моникой
Максим Чернявський з донькою від Седокової Монікою

Так, в червні минулого року батькам вдалося дійти згоди — вчитися і жити Моніка буде на території Америки, оскільки вона є громадянкою цієї країни, а мама може до неї приїжджати в гості.

Примітно, що Анна хоч і має право проводити канікули в компанії доньки, але зустрічі повинні проходити суворо за межами Росії, де Седокова зараз проводить більшу частину часу.

Але і це ще не всі обмеження — у зірки є заборона на публікацію фотографій Моніки в соцмережах. Саме тому з моменту скандалу між колишньою парою шанувальники не могли подивитися на те, як росте дівчинка. Однак ніхто не забороняв її сестрі Аліні ділитися кадрами з рідними.

Кадры из видео девочек в TikTok
Кадри з відео дівчаток у TikTok

Нарешті в мережі з’явилося відео, де доньки Анни танцюють на камеру. Шанувальники здивувалися тому, як доросла Моніка (їй уже 9) схожа на маму — справжня копія, тільки блондинка. Звичайно, застосовувати таке порівняння до дітей зірок люблять всі і завжди, але це той випадок, коли люди нітрохи не перебільшують.

Подросшие дети Седоковой — Гектор, Алина и Моника
Діти Седокової — Гектор, Аліна і Моніка

До речі, в цю поїздку в Америку Седокова взяла не тільки Аліну і Гектора, але і свого нареченого Яніса Тімму. Баскетболіст недавно зробив коханій пропозицію, на яку вона погодилася. Цілком ймовірно, що весілля відбудеться в Лос-Анджелесі, щоб Моніка теж могла на ньому побути.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.