Близька подруга Кіркорова проговорилася, кого його діти називають мамою: «Пора дізнатися правду»

37-річна діджей Катя Гусєва вже багато років не тільки працює з колишнім чоловіком Примадонни і королем естради Філіпом Бедросовичем, але і дружить з ним. А недавно близька подруга Кіркорова проговорилася та видала його сімейну таємницю.

Вчора відбулася презентація спільного кліпу репера Давида Манукяна, більш відомого як обранця Ольги Бузової, і Філіпа. Звичайно, на такій події було присутнє все близьке оточення виконавців, так що Катерина теж була в числі гостей. Якраз на тій вечірці під час спілкування з журналістами вона і проговорилася.

Катя Гусєва нещодавно змінила імідж — з блондинки в брюнетку

Відносини з Кіркоровим у них хороші:

«Я знаю, що дуже подобаюся його дітям, хоча і не до кінця розумію, в якому ми з ним статусі», — сказала вона.

За словами діджея, іноді вони спілкуються як друзі, іноді на рівні «чоловік — жінка», а іноді Філіп ображається і не дуже її любить. Ось, наприклад, вона не змогла полетіти з Аллою-Вікторією, Мартіном та їх зірковим батьком на відпочинок в елітний готель на Криті, куди вони летіли приватним літаком. Кіркоров дуже засмутився:

«У мене був зайнятий концертами весь липень, так що робота завадила мені насолодитися відпусткою класу люкс з приватним басейном на набережній», — анітрохи не була скромною Гусєва.

Філіп часто відпочиває з Катею

З огляду на те, що у людей такого рівня є все, чого вони тільки можуть побажати, преса запитала у подруги Філіпа Бедросовича, чим вона балує його дочку і сина.

На 8-річчя Мартіна Катя порадувала його брендового футболкою і колекційною моделькою Ferrari. Аллу-Вікторію вона теж не залишила без уваги і подарувала іграшку-цуценя, хоча це були не її іменини.

Катя, Філіп та його діти

Найцікавіше, що дітлахи називають героїню статтю мамою:

«Прийде час і Філліп розкриє таємницю, думаю. Я ж готова здати тест ДНК на спорідненість з дітьми Кіркорова. Мені здається, людям пора знати правду».

Поп-король поки ніяк не прокоментував слова його подруги, а може і не подруги зовсім.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.