Мати Кузьми Скрябіна поставила на місце хейтерів легендарного співака: «Ви невдахи, які заздрять навіть мертвим.»

Author name 21 Серпня 2020 в 14:08

Поділитися статтею

Кузьма Скрябін став Героєм України посмертно
Кузьма Скрябін став Героєм України посмертно

Нещодавно президент Володимир Зеленський нагородив (посмертно) звання Героя України вокаліста гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка в день його народження – 17 серпня.

Ця новина облетіла всю країну і викликала бурю обговорень. Більшість людей згодна з рішенням Зеленського і вважає, що Кузьма гідний цього звання. Звичайно, знайшлися і ті, які вважали за потрібне висловити своє невдоволення в коментарях під новиною. Так, деякі в грубій формі написали, що співакові незаслужено дали це звання.

Мати легендарного співака Ольга Кузьменко не стрималася і поставила на місце «диванних експертів». Жінка опублікувала в одній із соціальних мереж пост, в якому звернулася до хейтерів Кузьми.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=629708541301859&id=100027881571765

Жінка порадила заспокоїтися і не заздрити, а також дбати про свою сім’ю і подавати своїм дітям хороший приклад. «Спробуйте пройти його стежку і повторити йоту того, що він зробив у своєму короткому істоту», – написала Ольга. Жінка підкреслила, що її син ніколи не просив собі ніяких титулів і не «прислужував» президентам. Фоловери підтримали Ольгу і порадили не звертати увагу на «диванних експертів.»

Нагадаємо, звання з врученням ордена президент Зеленський присвоїв Скрябіну за видатні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу і громадську діяльність.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею