Прес-секретар Навального показала страшні умови лікарні, де його лікують: це вам не Берлін

Зараз вся Росія і сусідні країни пильно стежать за тим, як розвивається історія Навального.

Минула вже добу. Він не приходив до тями. Стан стрімко погіршується. Спочатку кома, потім набряк мозку. А лікарі Омської клініки так і не можуть поставити діагноз і почати лікування. Тому дружина Олексія Юлія Навальна наполягає на терміновому перевезені її чоловіка в клініку Берліна. Однак поки раз по раз отримує ігнорування своїх заяв і відмову.

Прес-секретар Олексія Кіра Ярмиш у себе в Твіттері висвітлює всі подробиці, які спливають по ходу справи. 21 серпня вона виклала шокуючі фото, які ілюструють умови в лікарні Омська

“Лікарі омської лікарні заявляють, що немає ніякої необхідності лікувати Олексія в клініці Шаріте в Берліні, тому що умови тут нітрохи не гірше, ніж там. Ось так виглядає туалет в приймальному відділенні омської лікарні “, – пише Кіра.

https://x.com/Kira_Yarmysh/status/1296762882017951744

Стеля, який тріскається і обвалюється, іржава сантехніка – все як у старому фільмі про занедбаний будинок. Більш того, Ярмиш уточнює, що апаратури ні для лікування, ні для діагностики стану такого важкого пацієнта в даній клініці немає.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!