Злата Огнєвіч ледь не загинула на відпочинку: всі подробиці про стан співачки

Author name 22 Серпня 2020 в 11:08

Поділитися статтею

Злата Огневич
Злата Огневич

Українська співачка Злата Огнєвіч ледь не загинула на морському відпочинку. Одного разу, насолоджуючись морем, зірка зрозуміла, що може просто не доплисти до берега.

Про те, що трапилося, героїня статті розповіла в ефірі телешоу «Зірковий шлях» на каналі «Україна». Купаючись, вона почала захлинатися водою, оскільки були великі хвилі. В результаті Злата вдарилася головою об камінь, а якийсь хлопчик років 10-13 помітив, що з нею щось не так і буквально за волосся витягнув її на берег.

Тоді через шок від події майбутня знаменитість навіть не встигла подякувати своєму юному рятівнику, а ще через десяток років вона знову опинилася на волосок від смерті.

Злата на отдыхе
Злата на відпочинку

Того разу виконавиця пішла з друзями в гірський похід. На зворотному шляху вони вирішили спуститися по скелі, щоб скоротити шлях. Огнєвіч оступилася і опинилася прямо над обривом. Їй дуже пощастило, що вона була не одна:

«Було так страшно! Коли небезпека близько, відразу починаєш цінувати все, що тебе оточує. Після порятунку і повітря інше, і сонце яскравіше світить…», — поділилася переживаннями Злата.

Злата Огневич
Злата Огнєвіч

Варто сказати, що співачка любить екстремальні види спорту і розваги, вона мріє стрибнути з парашутом, а в Таїланді одного разу спала під балдахіном, тому що зовні була маса отруйних комах.

Однак за контрактом екстрим їй заборонений. Втім, героїня статті згодна з такими умовами, адже може бути і таке, що в розпал гастролей вона вирішить піти на ковзанку і ногу зламає, чого краще не допускати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею