“Я знаю, де знаходиться пекло “: крик душі Преснякова про розрив з дружиною торкнув мережу

Зараз Пресняков одружений на Наталії Подільській, і вони щасливо живуть разом, чекаючи народження другої дитини.

Однак його попередньою дружиною була онука легендарної Примадонни Крістіна Орбакайте. Вперше за двадцять років Пресняков вирішив видати публіці подробиці зоряного розриву.

Пресняков практично не дає інтерв’ю, тому публіка вибухнула інтересом дізнатися більше про його колишньої

Пресняков і Орбакайте
Пресняков і Орбакайте

Як розповів Пресняков, будучи чоловіком Крістіни, він вів розгульний спосіб життя, і взагалі не думав про сім’ю і завтрашньому дні. Він пив, гуляв, багато часу і грошей витрачав на розваги. У той час як Орбакайте хотіла серйозної сім’ї, дітей, відповідальності. Вона довго це терпіла, але після чергової п’янки заговорила – сказала, що хоче розлучитися. Для Володимира це стало ударом блискавкою – тоді він зрозумів що втратив, і усвідомив всі свої помилки. Однак намагатися щось повернути було дуже складно.

“Я вдячний цьому потрясіння – першому розставання з коханою … Христиною “, – відверто розповів Володимир Пресняков. Цей розрив був досить болючим, однак чоловік знайшов в собі сили, переосмислив своє життя, цінності, правильно зміг розставити пріоритети.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.