Дмитро Нагієв скаржиться, що на нього не звертають уваги молоді дівчата

Author name 12 Жовтня 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Дмитро Нагієв поскаржився, що на нього перестали звертати увагу дівчата
Дмитро Нагієв поскаржився, що на нього перестали звертати увагу дівчата

Один з найпопулярніших акторів і телеведучих сучасності Дмитро Нагієв нарешті зізнався, чому у нього до цих пір немає дружини.

Станом на 2020 рік Дмитро Нагієв – один з головних холостяків країни. Колись він був одружений на журналістці Аліні Шер. Пробули в шлюбі вони з 1986 по 2010 роки. З тих пір нікого для сім’ї Нагієв так і не знайшов, хоча має натовпу фанаток по всій Росії і далеко за її межами.

Своїм головним мінусом лисий Дмитро Нагієв вважає відсутність почуття гумору

Виявлена позашлюбна дочка Нагієва
Виявлена позашлюбна дочка Нагієва

Не допомогло навіть те, що він довгий час знімався в комедійних серіалах і навіть був провідним комедійних шоу.

«З жінками все складно, але я не один. Я напишу книгу про своє особисте життя, щоб люди поридати і поплакали. Чесно. У моєму віці не доводиться розбиратися і вибирати жінок. Я радий усім перехожим », – прібедняясь розповів артист.

Хоча варто сказати, що Нагієв взагалі не любить говорити про своє особисте життя, тому будь-який виступ на публіку і розповідь про особисті переживання – публічна сповідь. Перед камерами і шанувальниками Дмитро завжди приміряє маску мужнього, зухвалого, незалежного. Тому йому дуже добре далася роль “фізрук ” в однойменному серіалі.

Дмитро Нагієв
Дмитро Нагієв

Більше про самотніх знаменитостей – успішних чоловіків і жінок, які не змогли знайти другу половинку, – ви можете дізнатися в нашому відео на каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/k53aFTMXWAQ

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею