Молодша дочка Оксани Марченко 16-річна Дарина Медведчук заспівала на весіллі брата – майже готова зірка

10.10.2020 року в Києві була зіграна дуже пишне весілля - одружився син відомої ведучої Оксани Марченко і пасинок політика-олігарха Віктора Медведчука. У Мережі постійно з'являються нові фото і відео з цієї події.

Весілля 23-річного Богдана Коржа, старшого сина Оксани Марченко від першого шлюбу, стала найбільш обговорюваною подією початку жовтня.

Богдан Корж з нареченою

Розкішна обстановка, дорогі подарунки, виступ топових зірок.

Обручка з діамантом Поздоровлення від Олега Винника

Родзинкою вечора, на думку присутніх, став вихід на сцену спільної дочки Оксани Марченко і Віктора Медведчука Дар’ї.

Дарина Медведчук з мамою і татом

Дівчинка народилася 20 травня 2004 року в шлюбі, її хрещеним батьками стали президент Росії Володимир Путін і Світлана Медведєвої – дружина екс-прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Хрестини відбулися в Казанському соборі Санкт-Петербурга.

Виписка з пологового будинку

А зараз це вже гарна 16-річна дівчина, яка знає декілька мов. Вона вчиться в Києві, хоча могла б за прикладом старшого брата вибрати Швейцарію чи Лондон.

Своє привітання молодятам вона заспівала, та так професійно, що стало ясно – майбутня зірка. Дівчина виконала пісню Леді Гаги Shallow з фільму «Зірка народилася». Як супровідного відеоряду були показані дитячі фото нареченого і самої Дарини.

Нереально круто!!!

Так своє захоплення висловила наречена, виставивши відео в своєму Інстаграмі.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.