Дружина Павлика розповіла, як бігала за артистом, щоб познайомитися: “Він теж довго не думав “

Author name 25 Жовтня 2020 в 22:10

Поділитися статтею

Дружина Віктора Павлика розповіла, як бігала за ним, щоб познайомитися
Дружина Віктора Павлика розповіла, як бігала за ним, щоб познайомитися

Катерина Репяхова – молода дружина українського артиста Віктора Павліка. В цьому році вони розписалися, а на літо планували розкішне весілля.

Скасувати її довелося з двох причин – карантин і трагічна смерть сина Віктора Павлика Павла. Репяхова завела Інстаграм-блог, де розповідає про своє життя, роботу, самоосвіті, і про те, як вдалося вийти заміж за свого кумира. Днями дівчина поділилася одкровенням – як же їй вдалося познайомитися з Віктором і закохати його в себе, адже він тоді вже був відомим артистом, а вона – дівчинкою, набагато молодшою від нього.

Як Катерині Репяховой вийшло закохати в себе свого кумира Віктора Павлика? Секретний рецепт щастя – стати його концертним директором

Дружина Віктора Павлика вагітна
Дружина Віктора Павлика вагітна

“Я пішла на концерт Мозгового 29 жовтня 2015. Побачила там Віктора Павлика. Через пару днів взяла квитки в Миколаїв. Просто знайшла найближчий концерт по країні. 4 листопада 2015 ми вже познайомилися. 6 листопада Віктор Павлік подзвонив і запросив мене на концерт Козак Систем вже в Києві. 7 взяв мене з собою на роботу – довго не думав “, – ділиться з шанувальниками в Інстаграм-блозі Катерина Репяхова.

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Зараз вона продовжує допомагати своєму чоловікові Віктору в організації концертів, але займає вже трохи іншу посаду в його житті – дружини. Віктор Франкович також говорить, що Катерина сподобалася йому мало не з першого погляду, і тому він так швидко запропонував їй працювати разом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею