Любов Успенська розповіла про жахливу смерть матері: думали, що померла при пологах

Author name 26 Жовтня 2020 в 22:10

Поділитися статтею

Любов Успенська
Любов Успенська

Майже 66 років відома шансоньє Любов Успенська була впевнена, що її мати померла при пологах. І тільки недавно співачка дізналася правду.

Як виявилося, мати Любові була дуже бідною, і поїхала на заробітки. А в поїзді її вбили. Це одна з версій, про яку Успенської повідала її бабуся. Любов намагалася знайти могилу матері на кладовищі, і привернула до цього не один десяток людей. Проте все виявилося марним.

Звідки взялася історія про те, що мати Успенської померла при пологах?

Любов Успенська
Любов Успенська

Довгий час Успенська вірила сама і розповідала іншим, що її мама померла в день її народження. Мовляв, співробітники лікарні відправилися відзначати День Радянської Армії і не чули, як жінка голосно кричала і просила про допомогу. А коли повернулися, вона вже минула кров’ю, але сама народила дитину. Однак ця історія виявилася вигаданою.

Любов Успенська задалася ідеєю пошуку своєї матері або хоч якихось слідів про неї, після того, як відносини з єдиною дочкою стали дуже напруженими. Раніше вони з Тетяною Плаксін були мало не подружками, а зараз Таня звинуватила матір в моральному насильстві, і в тому, що шансоньє ні раз піднімала на маму руку. Все сталося після аварії, коли Плаксина впала з велосипеда і зламала щелепу. Після цього вона ще й пити початку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею