Як живуть зараз, чим займаються актори популярного в 90-е “Шоу Довгоносіків “

У 90-тих на вітчизняному телебаченні з'явилося багато нових гумористичних програм - тепер глядачів радував не тільки Задорнов і Петросян, а й молоді, «свіжі» коміки. Одним з найяскравіших проектів стало створене в 1996 році «Шоу Довгоносиків».

Талановиті артисти, гострі жарти і запам’ятовується зовнішній вигляд – довгі накладні носи під стать назві програми – привертали увагу як дітей, так і дорослих, так що передачу із задоволенням дивилися довгі роки.

У чому була привабливість цього незвичайного проекту

Гумор у «Довгоносиків» був незвичайним – на межі абсурду і страхітливої точності, адже теми піднімалися найчастіше злободенні. Сценки одночасно і висміювали те, що відбувається навколо, і розкривали важливість багатьох моментів – наприклад, відомий епізод «Пожежні 01» був скоріше освітнього характеру. Але більшість смислів все-таки залишалися дітям незрозумілими.

Кадр з шоу

Поки вони сміялася над кумедними дядьками і їх дурними виразами обличчя, батьки розуміли і глибоко сумну основу гумору – в 90-ті жити було важко, і все навколо занадто невесело нагадувало абсурд. Проте, як раз шоу дарувало можливість відволіктися і посміятися від душі, то результат у сценок був майже завжди оптимістичним.

Епізоди зазвичай тривали близько хвилини-двох, а персонажі в них говорили на «суржиком» в своєму самому яскравому прояві – через суміші української та російської мов дивитися програму вдавалося глядачам майже по всій СНД. Нерідко для зйомок запрошувалися відомі актори чи співаки, і знаменитості додавали щось своє в те, що відбувається.

Лоліта і Цекало в «Шоу Довгоносиків»

Шоу мало особливим магнетизмом через свою невимушеності, старанність і, природно, незабутнім «носіщам» по центру обличчя героїв.

Актори-довгоносики і їх долі

Віктор Андрієнко

Він був головним режисером і героєм шоу. Акторові вдалося геніально використовувати суржик в сценках, вже сама розмова викликав сміх.

Герой Віктора Андрієнко

Зараз чоловік продовжує свою тфорческую діяльність, знімає фільми, озвучує мультики, а також написав кілька дитячих книг.

Валентин Опалєв

Відомий комедійний актор, якого ми могли бачити в Маски-шоу, найбільш запам’ятався в ролі доктора Ватсона.

Валентин Опалєв в «Шоу Довгоносиків»

Зараз 62-річний Опалєв так само багато знімається, режисирує фільми, виступає постановником і пише сценарії.

Валентин Опалєв

Тамара Яценко

Єдиною жінці в шоу доводилося грати все жіночі ролі. Особливо вдало їй вдавалося зображувати страждальницю Дездемону.

Тамара Яценко

Зараз актрисі 65 років, але вона продовжує грати в театрі і знімається в кіно, коли запрошують.

Тамара Яценко сьогодні

Василь Бендас

Неординарна зовнішність актора зробила кожна його поява в кадрі цікавим і смішним. Справа в тому, що вже дорослих актор має зріст всього 136 см.

Актори “Шоу Довгоносиків”

Зараз 44-річний актор рідко з’являється на екранах. Його остання роль – в першому українському фентезі “Чарівнолісся”. Василь каже, що сумує за хорошу роботу.

Василь Бендас

 

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.