Сама вже мама: Женька з “Сватів” змінила своє життя – чи з’явиться вона в останньому 7 сезоні?

Author name 18 Вересня 2021 в 15:09

Поділитися статтею

Виросла і спіймала зоряну хворобу - актриса Сватів Анна Кошмал приховує чоловіка, але не приховує сина
Виросла і спіймала зоряну хворобу – актриса Сватів Анна Кошмал приховує чоловіка, але не приховує сина

Серіал “Свати ” трохи відрізняється від “Татусевих дочок ” і “Вороніних “, тим, що тут сценаристи і режисери використовували не прийом “дорослішання “, а прийом “заміни акторів “.

Це означає, що в початкових сезонах Женьку (ще зовсім маленьку) грала одна актриса, а коли дівчинка до п’ятого сезону нібито виросла, прийняли рішення взяти іншу героїню. Їй стала Анна Кошмал.

Вона зображала важкого підлітка, який то одягається як гот, то закохується, то розлучається, то викидає речі з вікна. До слова, ось одна з цікавих серій, яка добре демонструє характер серіальної Женьки.

https://youtu.be/dXFXSuKxwxs

Влітку 2019 року артистка привідкрила завісу таємниці над своїм особистим життям: взимку вона вийшла заміж за молодого людини, з яким довгий час живе в цивільному шлюбі. Ім’я його не розкриває. З чоловіком Анна мріяла про романтичну весільної церемонії

Зараз Анна Кошмал вже не важкий підліток, адже вона сама недавно стала мамою

Анна Кошмал знову
Анна Кошмал знову

За її спиною величезна кількість серіалів українського виробництва, наприклад, “Село на Мільйон ” або “Господиня “. Вона активно розвиває себе як медійна персона. Крім цього, знімається в заключному сьомому сезоні “Сватів “. Відомо, що там її героїня вийде заміж за “заморського принца ” Джека, який вже з’являвся в попередніх серіях.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

Погодьтеся, Анна Кошмал зовсім не схожа на ту дівчинку, яка знімалася в ранніх сезонах Сватів. Це ще раз підтверджує те, що чужі діти стають дорослими дуже швидко.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею