Померлі актори серіалу “Кухня “: їх більше немає з нами, але вони назавжди залишаться в пам’яті глядачів

Серіал "Кухня " ось уже кілька років є одним з найпопулярніших на вітчизняному ТБ.

Сучасний підхід, молоді герої, цікаві і модні жарти, злободенні проблеми та переживання, креативний авторський підхід – це те, що зробило “Кухню ” відомої і добре сприймається.

Варто відзначити, що багато в чому успіх аудиторії був досягнутий завдяки акторській грі і вдало підібраному складу. Ще б пак, фахівці з підбору акторів для серіалу довго працювали над тим, щоб знайти той самий “золотий склад “.

Однак не всі актори “Кухні” зараз живі, незважаючи на те, що серіал молодий

Сергій Афанасьєв – актор, який з’явився в епізодичній ролі в 120 серії. Він за своє життя зіграв в більш ніж 80 картинах, проте майже ніде не виконував якихось значущих і великих функцій.

Сергій Афанасьєв Сергій Афанасьєв

Білорус Дмитро Мирон засвітився в сезоні, коли виходив третій сезон. Також його можна побачити в “Барвиха-2 ” і детективному серіалі “Слід “. Помер Дмитро Мирон, коли йому було 42 роки.

Дмитро Мирон

Наталя Юннікова – актриса, яка була укладена в лаври популярності завдяки одній ролі в серіалі “Мухтар “. У картині “Кухня ” вона з’явилася лише одного разу, епізодично – зігравши аферистку.

Наталя Юннікова

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.