Лідія Таран змусить Доманського кусати лікті: телеведуча зніметься в популярному українському серіалі

Author name 26 Листопада 2020 в 12:11

Поділитися статтею

Зірка телеканалу 1+1 Лідія Таран отримала роль в популярному українському телесеріалі. Для телеведучої це буде перший акторський досвід.

Наближається прем’єра другого сезону багатосерійної комедійної історії «Великі Вуйки», яка вже полюбилася телеглядачам. На телеекранах до зіркового складу акторів приєднається і героїня нашої сьогоднішньої статті.

«Великі Вуйки»
«Великі Вуйки»

Крім неї, у пригодах гуцулів візьмуть участь Влад Яма, Тіна Кароль, Надія Мейхер, Юрій Горбунов, Юрій Ткач, Євген Кошовий і це ще не весь список.

Тина Кароль и Юрий Горбунов на съемочной площадке
Тіна Кароль і Юрій Горбунов на знімальному майданчику

Звичайно, не обійшлося і без таких професіоналів вітчизняної кіноіндустрії, як Назар Задніпровський, Володимир Горянський, Лілія Ребрик та Анна Кошмал.

На даний момент невідомо, кого зіграє ведуча ТСН Лідія Таран та наскільки її роль відіб’ється на сюжеті. А ось її колега Дмитро Фурдак втілить образ практично самого себе — журналіста, який буде знімати сюжет про життя в селі.

Лідія Таран
Лідія Таран

До речі, у другому сезоні Великі Вуйки перетворяться на справжній європейський курорт, оскільки після прокладки дороги там збудували шикарний готель. Увагу глядачів також привернуть романтичні лінії.

Горбунов и Мейхер на съемках сериала «Великі Вуйки»
Горбунов і Мейхер на зйомках серіалу «Великі Вуйки»

Наприклад, відносини Штефка та Ірки будуть розвиватися вкрай несподівано, адже вони обидва мають непрості характери. Також хвилювання не оминуть і майбутнє Івана з Галиною — столичній жінці важко пристосуватися до простоти сільського життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею