Пам’ятайте красеня Андрія Жданова з серіалу “Не родись красивою”? Ось як виглядає його підріслий син

Всі, хто дивилися серіал "Не родись красивою", напевно пам'ятають красеня начальника компанії "Зімалетто" Андрія Жданова, роль якого зіграв Гриша Антипенко.

Герої серіалу “Не родись красивою ” швидко полюбилися публіці. Навіть незважаючи на те, що деякі з них були відверто спірними, і навіть могли відштовхувати своїми вчинками і поведінками.

Наприклад, для багатьох була негативним персонажем секретарка боса Віка Клочкова

Юлія Такшина
Юлія Такшина

Вона завжди пускала чутки, була причиною конфліктів, любила інтриги, і завжди вирішувала якісь проблеми в фінансовому плані.

Незважаючи на те, що в серіалі Андрій Жданов ставився до Віки Клочкової погано, в реальному житті Григорій Антипенко до безпам’ятства любив Юлію Такшина і навіть зробив їй пропозицію.

Такшина і Антипенко - Віка і Андрій Жданов в серіалі
Такшина і Антипенко – Віка і Андрій Жданов в серіалі

Однак довго їх шлюб не проіснував.

Любов Антипенко і Такшиної починалася як казка чи сюжет серіалу

Майбутня пара познайомилися на знімальному майданчику серіалу “Не родись красивою “, і вже через кілька місяців популярні артисти стали жити разом. Пізніше на світ з’явився їхній син Іван, а через два роки – другий малюк Федір.

Такшина і Антипенко
Такшина і Антипенко

Згодом почуття вщухли і зірки вирішили розлучитися без скандалів, і до сих пір підтримують дружні стосунки. Особливо з огляду на те, що вони виховують спільних дітей.

Нещодавно в мережі показали фото актриси Юлії Такшиної зі старшим сином – фанати відзначають, що чим старше стає Іван, тим більше він схожий на тата.

Актриса Юлія Такшина не приховує, що пережити розрив їй було непросто. У якийсь момент артистка з головою поринула в роботу, щоб відволіктися від сумних думок.

Зараз Юлія офіційно незаміжня. Особисте життя зірка ретельно приховує від очей публіки і журналістів.

Популярне

Схожі статті

Коли у вихідні йде дощ, влаштовую пікнік вдома: курячі шашлички, запечені у духовці, з часниковим маслом

Дощові вихідні не привід відмовлятися від пікніка. У такі дні можна створити атмосферу затишку та свята прямо у себе вдома, приготувавши курячі шашлички, запечені у духовці, з часниковим маслом.

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.