Ксенія Мішина знову стала зіркою шоу на СТБ: на цей раз не шукає любов

Author name 6 Травня 2021 в 19:05

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Актриса і модель Ксенія Мішина знову повернулася на рідний телеканал СТБ, який приніс їй величезну популярність і визнання української аудиторії.

Весна – період натхнення, старту безлічі нових проектів і величезного бажання розвиватися. Саме тому телеканал СТБ анонсував новий проект – МастерШеф Селебріті. Його задум в тому, що місце звичайних пересічних учасників займуть зірки. Уже відомо, що там будуть Джамала, Джеррі Хейл, Христина Решетник та інші. Зокрема, в проекті з’явиться і актриса Ксенія Мішина. Про це вона сама повідомила в соціальній мережі Інстаграм, опублікувавши фото зі знімального павільйону в фартусі програми МастерШеф.

Олександр Еллерт присутній на знімальному майданчику разом з Ксенією Мішиной

Ксенія Мішина публічно готуватиме їжу на шоу МастерШеф
Ксенія Мішина публічно готуватиме їжу на шоу МастерШеф

Нагадаємо, не так давно з’явилися чутки про те, що Ксюша Мішина і Саша Еллерт більше не разом. Причиною обговорень стало те, що вони видалили фото один з одним із соціальних мереж, не викладали в Інстаграм-сторіз відео один з одним (як вони це зазвичай роблять). “Тиша в ефірі” тривала кілька тижнів.

Але після спростування чуток про розставання Ксенія Мішина та Олександр Еллерт ще більше підігріли інтерес публіки. Закохані вирушили в Одесу з претендентом на серце “Холостячки” Андрієм Рибаком і його обраницею Аліною.

Разом пари обідали і снідали в розкішних ресторанах на березі моря, гуляли вулицями Одеси і реготали над жартами один одного. Ксенія Мішина зізналася, що їх четвірка привертала особливу увагу перехожих, які впізнавали їх і просили про фото.

Екс-холостячка Ксенія Мішина і шоумен Олександр Еллерт: мила історія кохання

https://youtu.be/-nAWXkRB6lM

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею