Євробачення-2021: де і коли дивитися пісенний конкурс – подробиці

Author name 20 Травня 2021 в 23:05

Поділитися статтею

Євробачення 2021
Євробачення 2021

Євробачення 2021 – це одне з найбільш очікуваних подій року. У тому числі і тому, що в минулому році конкурс довелося скасувати через карантинних обмежень.

В 2021 році творчий склад трохи змінився. Вперше за довгі роки подія пройде в новому форматі. Як дивитися виступ артистів, за яких ви хворієте, як голосувати і коли фінал? Про все читайте в нашій статті.

65-й ​​міжнародний пісенний конкурс Євробачення пройде в мальовничому місті Роттердамі, що в Нідерландах

Дана країна вже в п’ятий раз буде проводити цей пісенний конкурс за всю його історію, що є практично рекордом. Одночасно, у них фестиваль не проводили вже понад тридцять років.

Розклад Євробачення +2021

Розклад найпрестижнішого вокального турніру Європи наступне:

  • перший півфінал Євробачення відбувся 18 травня, у вівторок;
  • другий півфінал провели 20 травня, в четвер;
  • фінал любителям вокальних проектів покажуть 22 травня, в суботу.

Жителям з України подивитися трансляцію конкурсу Євробачення-2021 в Україні можна буде на двох телеканалах – СТБ і UA: Перший.

Євробачення 2020
Євробачення

Відзначимо, що вже виступили Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Румунія, Азербайджан, Україна і Мальта. Десять країн-конкурсанток увійшли до фіналу, українська група Go_A в числі них.

Раніше повідомлялося, що у фронтвумен групи GO-A проблеми зі здоров’ям, через що їй довелося пропустити одну з репетицій. Однак вона незабаром повернулася в лад. На даний момент у одного з учасників Євробачення (не від України) виявлено Ковід, тому виходити на сцену вони не будуть – виступ покажуть у записі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею