14 років по тому: як змінилися головні герої серіалу “Татусеві дочки “?

Телевізійний серіал "Татусеві дочки" в роки свого випуску був культовим. Його дивилися люди різних поколінь, їм було цікаво і захоплююче.

Така нестандартна ситуація – один тато залишився вдома з п’ятьма дочками. Як же в такій ситуації не зійти з розуму і зберегти самовладання? Але самовладання актори зберегли на цілих 20 сезонів, а саме стільки їх було у “дочок “.

Остання серія “Татусевих дочок” вийшла 30 квітня 2013 року

З тих пір пройшло вже вісім років, і актори дуже сильно змінилися. У нашій статті ми розповімо що ж з ними стало.

Андрій Леонов

Андрій Леонов
Андрій Леонов

Син відомого актора зіграв в серіалі головну роль, яка багато в чому допомогла йому стати по-справжньому знаменитим. Леонов за 8 років після зйомок практично не змінився – трохи набрав у вазі, обличчя округлилося. Також продовжує зніматися, але вже в інших картинах.

Мирослава Карпович

Мирослава Карпович
Мирослава Карпович

Роль старшої сестри Маші виконала Мирослава Карпович. Актриса, як і її героїня, в житті тотальна красуня, заради якої чоловіки йдуть від своїх жінок. Мирослава стала “розлучницею” після того, як стала зустрічатися з одруженим Павлом Прилучний.

Катерина Старшова

Катерина Старшова
Катерина Старшова

“Пуговці” було всього шість років, коли почали знімати цей серіал, тому вона, напевно, зазнала найсильнішу трансформацію серед усього акторського складу. Дівчинка виросла, вступила до медичного. Їй приходило багато запрошень десь зніматися, проте вона вирішила не йти по акторському шляху.

Єлизавета Арзамасова

Єлизавета Арзамасова і Ілля Авербух
Єлизавета Арзамасова і Ілля Авербух

Хороша дівчинка і “заучка” Галина Сергіївна дозволила собі трохи більше, ніж публіка від неї очікувала. Дівчина вийшла заміж за чоловіка, який годиться їй у батьки – це фігурист Ілля Авербух. І чекає від нього дитину.

Як змінилися актриси серіалів, які були дітьми: Катерина Старшова, Анна Кошмал, Маша Ілюхіна

spot_img

Схожі статті

Нереальна смакота на обід або вечерю. Картопляне пюре та трохи фантазії: рецепт картопляних кульок у соусі

Багато хто шукає смачний варіант обіду. Відповідних страв існує безліч. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому і сподобається вам із першої спроби.

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.