14 років по тому: як змінилися головні герої серіалу “Татусеві дочки “?

Author name 12 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Татусеві дочки
Татусеві дочки

Телевізійний серіал “Татусеві дочки” в роки свого випуску був культовим. Його дивилися люди різних поколінь, їм було цікаво і захоплююче.

Така нестандартна ситуація – один тато залишився вдома з п’ятьма дочками. Як же в такій ситуації не зійти з розуму і зберегти самовладання? Але самовладання актори зберегли на цілих 20 сезонів, а саме стільки їх було у “дочок “.

Остання серія “Татусевих дочок” вийшла 30 квітня 2013 року

З тих пір пройшло вже вісім років, і актори дуже сильно змінилися. У нашій статті ми розповімо що ж з ними стало.

Андрій Леонов

Андрій Леонов
Андрій Леонов

Син відомого актора зіграв в серіалі головну роль, яка багато в чому допомогла йому стати по-справжньому знаменитим. Леонов за 8 років після зйомок практично не змінився – трохи набрав у вазі, обличчя округлилося. Також продовжує зніматися, але вже в інших картинах.

Мирослава Карпович

Мирослава Карпович
Мирослава Карпович

Роль старшої сестри Маші виконала Мирослава Карпович. Актриса, як і її героїня, в житті тотальна красуня, заради якої чоловіки йдуть від своїх жінок. Мирослава стала “розлучницею” після того, як стала зустрічатися з одруженим Павлом Прилучний.

Катерина Старшова

Катерина Старшова
Катерина Старшова

“Пуговці” було всього шість років, коли почали знімати цей серіал, тому вона, напевно, зазнала найсильнішу трансформацію серед усього акторського складу. Дівчинка виросла, вступила до медичного. Їй приходило багато запрошень десь зніматися, проте вона вирішила не йти по акторському шляху.

Єлизавета Арзамасова

Єлизавета Арзамасова і Ілля Авербух
Єлизавета Арзамасова і Ілля Авербух

Хороша дівчинка і “заучка” Галина Сергіївна дозволила собі трохи більше, ніж публіка від неї очікувала. Дівчина вийшла заміж за чоловіка, який годиться їй у батьки – це фігурист Ілля Авербух. І чекає від нього дитину.

Як змінилися актриси серіалів, які були дітьми: Катерина Старшова, Анна Кошмал, Маша Ілюхіна

https://youtu.be/NL9pQpgux5U

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею