Стало відомо ім’я нового ведучого шоу “Україна має талант “: хто замінить Оксану Марченко і Дмитра Танковича

Author name 21 Липня 2021 в 13:07

Поділитися статтею

Шоу  "Україна має талант "
Шоу "Україна має талант "

Нещодавно стало відомо, що на телеканал “СТБ” повернеться шоу “Україна має талант”. Всеукраїнський кастинг на щоу вже відкритий.

Шоу “Україна має талант” радувало глядачів цілих 8 років. Останній сезон проекту вийшов на каналі в 2017 році.

У квітні 2021 року стало відомо, що телеканал “СТБ” реанімує шоу “Україна має талант”. Прем’єра шоу в ефірі СТБ відбудеться цієї осені. Прес-служба телеканалу СТБ заявила, що новий сезон шоу буде особливий. Україна вперше побачить унікальні номери, в яких використані новітні технології. На сцену шоу вийдуть українці, яким аплодує весь світ.

Шоу "Україна має талант": архівне фото
Шоу “Україна має талант”: архівне фото

А недавно стало відомо, що ведучим нового сезону “Україна має талант” став Григорій Решетник. Про це телеведучий повідомив в своєму Інстаграм-блозі.

“Я ведучий” Україна має талант “. Так, у мене з’явилася ще одна телевізійна дитина. Я дуже радий, що в ефір мого рідного телеканалу СТБ повертається легендарне шоу. Це важлива телеподія, і я вітаю з цим всіх українців. А для мене особисто – це велика честь і відповідальність перед командою проекту і всієї України. Цього року шоу стане ще більше масштабним і телеглядачі знову переконаються, що з СТБ можливо все “, – написав Григорій Решетник в своєму Інстаграм-блозі.

Варто відзначити, що ведучою перших 6 сезонів шоу “Україна має талант” була Оксана Марченко. З 7 по 9 сезон програму вів Дмитро Танкович.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею