Хто залишив “МастерШеф. Битва сезонів” у 3 випуску від 3.09.2022: який учасник не впорався з битвою чорних

Цієї суботи пройшла третя битва за звання найкращого з найкращих у кулінарному шоу "МастерШеф. Битва сезонів". Хто з дев'яти штрафників не впорався із завданням та залишив шоу?

На учасників чекали знайомі, і в той же час, оновлені завдання. Потрібно було приготувати найменший та найбільший варіант страви. Також учасники пригощали суддів запліснявілими равіолі та лазаньєю. У сезоні легенд навіть звичні завдання перетворюються на ускладнені.
У третьому випуску “МастерШеф. Битва сезонів” фінальна битва чорних виявилася не під силу одному з учасників. За місце під сонцем боролися 9 кандидатів на виліт. Їхня доля багато в чому залежала від колег у білих фартухах на балконі та від дитячої гри “Крокодил”. У битві чорних штрафників чекала картка з назвою страви та інгредієнтами.

Хто вибув із "МайстерШеф. Битва сезонів" 3.09.2022
Хто вибув із “МастерШеф. Битва сезонів” 3.09.2022

Вони мали показати кожен продукт без слів. Але проблема ось у чому: якщо білі протягом хвилини вгадають інгредієнт, учасник зможе його отримати. Якщо учасник на балконі не вгадує продукт, чорному дістанеться останній названий інгредієнт, навіть якщо він не підходить. Легендарна кухня не вибачає помилок. За підсумками битви чорних фартухів проект “МастерШеф. Битва сезонів” 3 випуск від 03.09.2022. залишив Шева – Дмитро Шевченко.

Глядачі залишають свої найкращі побажання для учасника:

  • Дуже крутий чол, респект.
  • Кращий!
  • Шева на стилі.
  • Нарешті ви таки почали знову працювати. Я як останній випуск подивилася, який був ще на початку війни, так усю цю годину чекала на нові випуски. Почала навіть переглядати минулі сезони. Так хотілося нарешті продовжити перегляд цього сезону. З нетерпінням чекаю, коли будуть нові випуски. Все буде Україна.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.