Хто залишив “МастерШеф. Битва сезонів” у 3 випуску від 3.09.2022: який учасник не впорався з битвою чорних

На учасників чекали знайомі, і в той же час, оновлені завдання. Потрібно було приготувати найменший та найбільший варіант страви. Також учасники пригощали суддів запліснявілими равіолі та лазаньєю. У сезоні легенд навіть звичні завдання перетворюються на ускладнені.
У третьому випуску “МастерШеф. Битва сезонів” фінальна битва чорних виявилася не під силу одному з учасників. За місце під сонцем боролися 9 кандидатів на виліт. Їхня доля багато в чому залежала від колег у білих фартухах на балконі та від дитячої гри “Крокодил”. У битві чорних штрафників чекала картка з назвою страви та інгредієнтами.

Хто вибув із "МайстерШеф. Битва сезонів" 3.09.2022
Хто вибув із “МастерШеф. Битва сезонів” 3.09.2022

Вони мали показати кожен продукт без слів. Але проблема ось у чому: якщо білі протягом хвилини вгадають інгредієнт, учасник зможе його отримати. Якщо учасник на балконі не вгадує продукт, чорному дістанеться останній названий інгредієнт, навіть якщо він не підходить. Легендарна кухня не вибачає помилок. За підсумками битви чорних фартухів проект “МастерШеф. Битва сезонів” 3 випуск від 03.09.2022. залишив Шева – Дмитро Шевченко.

Глядачі залишають свої найкращі побажання для учасника:

  • Дуже крутий чол, респект.
  • Кращий!
  • Шева на стилі.
  • Нарешті ви таки почали знову працювати. Я як останній випуск подивилася, який був ще на початку війни, так усю цю годину чекала на нові випуски. Почала навіть переглядати минулі сезони. Так хотілося нарешті продовжити перегляд цього сезону. З нетерпінням чекаю, коли будуть нові випуски. Все буде Україна.