Хто покинув “МастерШеф. Битва сезонів” у 6 випуску від 24.09.2022: який учасник не впорався з битвою чорних?

У новому випуску "МастерШеф. Битва сезонів" за місце у шоу боролись троє кулінарів у чорних фартухах. Хто з кулінарів не впорався із завданням і відправився додому?

Кожен новий випуск культового кулінарного змагання “МастерШеф. Битва сезонів” дивує новими цікавими завданнями та випробуваннями. Від самого початку 6 випуску між гравцями відчувалась конкуренція, а кожен боявся покинути стіни великої кухні “МастерШеф”. Відтак гравці намагались показати свої найкращі вміння впродовж нової серії сезону, а тому телеглядачі із інтересом спостерігали за процесом.

Кулінарні завдання у новому випуску виявились цікавими і створили напружену атмосферу суперництва. Кожної неділі глядачі спостерігають за тим, як претенденти на головний приз “МастерШеф. Битва сезонів” змагаються, виконуючи чимало складних завдань. Не завжди учасники мають змогу впоратись із видумкою журі.

У 6 випуску “МастерШеф” у битві чорних боролись четверо учасників. Владислав Цимбалюк, Дмитро Балита, Наталка Петрик і Павло Серветник опинились у чорних фартухах, а тому були змушені довести журі та телеглядачам, що вони варті продовжувати змагатись за головний приз. Як і завжди, учасникам битви чорних запропонували виконати цікаве завдання.

Кулінари повинні були продемонструвати у своїй готовій страві елементи неживої і живої природи. Учасники мали приготувати делікатес ресторанного рівня, який задовільнить вимоги завдання, а також сподобається зірковому журі. Перед чотирма кулінарами у чорних фартухах було поставлено доволі важке, але неймовірно цікаве завдання.

Кадр із нового випуску кулінарного шоу
Кадр із нового випуску кулінарного шоу

Крім того, у кожного члена журі було по картці, на яких були написані теми для страви кулінарів. Учасникам шоу запропонували обрати картки, серед яких були наступні вимоги для теми страви: бабусин город, археологічні розкопки, зимова риболовля, а також берег тропічного острова.

По черзі обравши картки, кулінари дізнались, які вимоги вони повинні виконати у битві чорних. У конкурсі вони повинні були втілити всі зазначені деталі у своїх делікатесах. Журі уважно слідкували за дотриманням усіх правил, а загалом у кожного з учасників шоу було рівно дві години на приготування страви. Після завершення відведеного часу всі по черзі підходили до суддів й очікували свого вердикту.

Відтак зіркове журі зазначило, що кожен з учасників добре впорався із завданням, дотримався правил конкурсу, а також зміг вразити суддів не тільки смаковими й візуальними якостями делікатесу, але й продемонстрував свою винахідливість і творчий підхід до кулінарії.

Саме тому 6 випуск “МастерШеф. Битва сезонів” від 24 вересня не покинув ніхто.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.