Ким працюють “Жінки 95 Кварталу”: дружина продюсера Ганна Саліванчук, Ксенія Кошова, Ірина Пікалова

Чим займаються дружини відомих кварталівців
Чим займаються дружини відомих кварталівців

Відомі українські актори та продюсери з “Кварталу 95” здобули свою популярність почуттям гумору. Українці прекрасно знають, як виглядають, чим займаються та що полюбляють Євген Кошовий, Олександр Пікалов та Олександр Божков. Проте, мало хто замислюється над тим, хто ж їхні дружини. Зазначимо, що кохані українських знаменитостей не менш талановиті та цікаві особистості, ніж їхні чоловіки.

Ганна Саліванчук

Ганна Саліванчук зі своїм чоловіком Олександром Божковим
Ганна Саліванчук зі своїм чоловіком Олександром Божковим

Стовідсотково кожен українець бачив Ганну Саліванчук принаймні раз. Відома українська акторка знімалась у великій кількості популярних українських та не тільки стрічок. Найбільше Саліванчук запам’яталась прихильникам ролями в “Поверненні Мухтара”, “Сватах”, “Три сестри”, “Одного разу під Полтавою”.

Поза камерою артистка доволі романтична особистість. В одному з інтерв’ю вона зізнавалась, що вважає себе “однолюбкою”, адже 30 років залишалась самотньою. Причиною цьому стало те, що в юності Ганна Саліванчук пережила розчарування в кохані.

Ксенія Кошова

Подружжя Євгена та Ксенії Кошових
Подружжя Євгена та Ксенії Кошових

Дружина відомого українського гумориста та громадського діяча Ксенія Кошова може похвалитись цікавим минулим. Раніше вона займалась танцями, а тепер відкрила бізнес – власний бренд одягу. Раніше на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм “дружина лисого з Кварталу” зізналась, що вона разом зі своїми колегами відкрила цех з пошиття одягу.

Дизайнер Ксенія Кошова повідомила, що разом з іншими спеціалістами вони створюють одяг для дітей та дорослих. За словами зіркової дружини, вони виконують абсолютно різні замовлення та намагаються догодити бажанням усіх замовників.

Ірина Пікалова

Колишня дружина Олександра Пікалова Ірина
Колишня дружина Олександра Пікалова Ірина

Олександр та Ірина Пікалові прожили в шлюбі 18 років, після чого колишні закохані повідомили про своє розлучення. Про особисте життя колишньої дружини відомого актора та продюсера “95 Кварталу” відомо мало. Ірина Пікалова часто їздила в гастролі разом зі складом українського гумористичного проєкту, проте багато часу вона приділяла вихованню спільного з Олександром сина.