Те, що відбувається на “Холостяку” – постанова: фани запідозрили, що Топольський залишає подарунки дівчат собі

Author name 6 Грудня 2022 в 21:12

Поділитися статтею

Алекса Топольського звинувачують у брехні
Алекса Топольського звинувачують у брехні

Навколо українського реаліті-шоу продовжують закипати справжні пристрасті. Цього разу шанувальники запідозрили, що Топольський насправді не віддає дівчатам подарунки

Останнім часом навколо “Холостяка” вирує все більше й більше неприємних подробиць. Так, колишні учасниці українського телепроєкту звертають увагу не неналежну поведінку телеведучого та головного героя, а також неолюдське ставлення до дівчат на шоу. Цього разу шанувальники самі запідозрили, що на реаліті-шоу все не так добре, як може здаватись.

Так, у мережі публіка висловила своє занепокоєння тим, що насправді головний герой нового сезону “Холостяка” Алекс Топольський лише вдає, що дарує дівчатам подарунки, хоча насправді він залишає їх собі. Що стало причиною для таких висновків?

Алекса Топольського звинувачують у брехні учасницям шоу та шанувальникам
Алекса Топольського звинувачують у брехні учасницям шоу та шанувальникам

Алекс Топольський не віддає подарунки учасницям

Нещодавно шанувальники реаліті-шоу звернули увагу на те, що Алекс Топольський нібито обманює учасниць телепроєкту та хоче ввести в оману і телеглядачів. Причиною для таких висновків стало побачення з Юлею “Медузою”, на якому підприємець подарував дівчині шикарні сережки. Дівчина вирішила не мовчати, а одразу відповісти на всі запитання й пояснити, чи дійсно Алекс Топольський обманює дівчат на “Холостяку”.

Під час побачення в шостому випуску головний герой нового сезону відомого телепроєкту подарував дівчині красиві сережки. Юлія прийняла подарунок – коштовний аксесуар з перлинами та діамантами. Втім, пізніше найуважніші з шанувальників помітили, що дівчина вже з’являлась у такій же прикрасі до побачення з Топольським. Саме це стало причиною, чому публіка звинуватила чоловіка в спробі обманути фанатів і учасниць.

Учасниця нового сезону реаліті-шоу “Холостяк” відповіла на всі докори в бік Топольського

Дівчина зазначила, що дві пари сережок – це абсолютно різні прикраси. У захист Алекса Топольського Юлія “Медуза” додала дві фотографії. На першому кадрі було зображено знаменитість у сережках, які вона носила у найпершому випуску на знайомстві з Алексом. Друга фотографія показувала прикрасу, яку їй подарував Холостяк. Сережки й дійсно виявились схожими, проте це були два різні аксесуари.

Юлія довела, що Алекс нікого не обманює
Юлія довела, що Алекс нікого не обманює

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею