Зіркові діти беруть на абордаж “Голос країни”: Кошова, Яценюк, Ющенко, Меладзе вирішили переплюнути батьків

Зіркові діти не пасуть задніх і теж мають намір прославитися не згірш своїх знаменитих батьків. А стартовим майданчиком для демонстрації власних талантів зазвичай обирають талант-шоу. Особливою популярністю у зіркових нащадків користуються "Голос країни" та "Голос. Діти".

Варвара Кошова

Старша донька Лисого з Кварталу брала штурмом дитячий “Голос” двічі. У третьому сезоні дівчинці було лише 8 рочків. На сліпих прослуховуваннях Варі вдалося полонити серце Потапа, який розвернув до неї своє крісло. На етапі боїв, Кошова, на жаль, вибула з проекту.

У “Голосі. Діти-5” вже 11-річна дівчинка спромоглася зачарувати всіх чотирьох зіркових тренерів. Вибрала для себе в наставники Джамалу. Цього разу Варварі пощастило більше – вона дійшла до суперфіналу. Щоправда, перемоги так і не здобула.

Софія Яценюк

Арсенія Яценюка вже давненько не видно в інформаційному українському просторі. А колись він був доволі популярною особистістю і навіть обіймав крісло прем’єр-міністра. Донька політика вирішила показати себе в “Голосі. Діти-2”.

Коли 10-річна Соня вийшла на сцену під час сліпих прослуховувань, тато й мама знаходилися за лаштунками. Наставники не повернули крісел до зіркової дитини, пояснивши, що таким унікальним низьким голосом, як у дівчинки, слід навчитися користуватися.

Доменіка Ющенко

Онука Віктора Ющенка вийшла на сцену шоу “Голос країни. Перезавантаження”. До цього важливого моменту президентська родичка готувалася довгих 7 років.

Композицію обрала найкрутішу – хіт гурту KAZKA “Плакала”. На жаль, вразити зіркових суддів дівчині не вдалося. Напевно, завадило надмірне хвилювання.

Лія Меладзе

Донька композитора вирішила взяти на абордаж дорослий “Голос країни-12”, адже має нині 17 років. Скориставшись порадами Костянтина Меладзе, Лія зуміла вразити всіх чотирьох тренерів.

Вакарчук повернувся до дівчини буквально за кілька секунд виступу. Але юнка обрала команду Дорофєєвої. Та зі Святославом Меладзе все-таки заспівала дуетом. А от її російськомовну пісню, виконану в нокаутах, зі зрозумілих причин вирізали з ефіру.

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.