Надія Матвєєва, Женя Власова, Ольга Сумська та інші взяли участь у “Танцях з зірками” після 40: дуже сміливо

Author name 7 Січня 2023 в 13:01

Поділитися статтею

Знаменитості за 40 взяли участь у Танцях з зірками
Знаменитості за 40 взяли участь у Танцях з зірками

Танцювати в молодості люблять практично всі. Але з роками це бажання притуплюється, а рухи стають не настільки вправними, як раніше. Тим не менш, знаходяться доволі сміливі знаменитості, що, перетнувши 40-річний і навіть 50-річний рубіж, демонструють вправність і майстерність на паркеті.

Надія Матвєєва – 2019

Телеведуча наважилася вийти на паркет у 51 рік, чим надзвичайно приголомшила глядачів. І хоча судді не дуже прискіпувалися до вікової учасниці “Танців з зірками”, глядачі не підтримали ведучу програми “Все буде добре” в четвертому ефірі.

Фокстрот, який виконала Матвєєва з Валерієм Шохіним у фінальній для неї програмі, жінка присвятила чоловіку, який мешкав в іншій країні і дуже сильно її розчарував. Надія, дізнавшись, що вона в нього не одна, дуже переживала.

Ольга Сумська – 2006

Тоді 40-річна актриса взяла участь у першому сезоні “Танців з зірками”. Її партнером був Ігор Бондаренко. Разом із хореографом вони перевтілилися в героїв комедії “За двома зайцями”, виконавши квікстеп. Згодом Пронею Прокопівною і Голохвастовим стали також Леся Нікітюк та Максим Єжов.

Пара вилетіла в 5-му ефірі. А за 14 років Сумська знову вийшла на паркет, доєднавшись до Дар’ї Петрожицької та Ігоря Гелуненка. Усі троє танцювали босоніж. На жаль, саме в цьому ефірі зірка “Папіка” вибула з проєкту.

Женя Власова – 2021

Співачка в 43 роки не побоялася почати вивчати різні бальні рухи. Танцювала з Максом Леоновим. Зірка сповістила, що були часи, коли не могла навіть ходити. Бідолашці довелося пережити складну операцію. А тепер Євгенія змогла показати себе в усій красі.

Пара почала з квікстепу. Потім були й інші танці. Дотягнули до 8-го ефіру. Коли виконували тріо, до Жені і Макса приєднався Дмитро Жук. На жаль, в танці за життя Власова з Леоновим показали себе трішечки гірше, ніж Логай із Кареліною, то змушені були покинути шоу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею