Відомі блазні України, які шуткують все життя: історія Кошового, Олени Кравець і Сопонару з Жіночого кварталу

Їхні обличчя, харизму та жарти знає ледве не кожен українець, проте мало хто замислювався про те, як починалась історія найвідоміших гумористів України

Часто шлях відомих і творчих людей є тернистим і важким. Не кожному одразу вдається з’ясувати, ким він хоче стати, куди рухатись та в якому напрямку розвиватись. Розповідаємо про історії найвідоміших українців, які здобули популярність завдяки своїм блискучим жартам.

Євген Кошовий

Як Євген Кошовий став популярним
Як Євген Кошовий став популярним

На відміну від багатьох своїх колег Євген Кошовий або “Лисий”, як його називають в команді, ще в юності вирішив, що він – актор. У команді “Кварталу 95” гуморист є наймолодшим учасником, а також єдиним, хто здобув профільну освіту після завершення школи. Так, Євген Кошовий навчався на акторському факультеті в Луганському інституті культури й мистецтв.

Проте, навіть профільна освіта не змінила того факту, що “Лисий”, як і всі його зіркові колеги починав свою кар’єру з КВК. Вперше артист бере участь в гумористичному змаганні, коли навчається в інституті, а пізніше стає частиною команди “Вабанкъ”. 2004 року він вперше зустрівся зі своїми майбутніми колегами-кварталівцями, а вже в кінці року Кошовий став частиною команди.

Олена Кравець

Що відомо про минуле Олени Кравець
Що відомо про минуле Олени Кравець

Українську гумористку дуже добре запам’ятали й полюбили шанувальники не лише через те, що вона – єдина жінка в команді “Кварталу 95”. Олена Кравець, завжди добра, щира та позитивна, змушувала кожного усміхатись, щойно виходила на сцену. Хоча з самого дитинства майбутня зірка виявляла талант до творчої самодіяльності, вищу освіту Кравець здобула в рідному Кривому Розі, на спеціальності фінансист-економіст.

Проте, знаменитість не змогла боротись з потягом до гумору та творчості. Так, Олена Кравець почала виступати в КВК, завдяки чому отримала шалену популярність у рідному місті. 1998 року почалась її історія в складі “Кварталу 95”.

Ірина Сопонару

Як Ірина Сопонару приєдналась до Кварталу
Як Ірина Сопонару приєдналась до Кварталу

Актриса, яку пам’ятають за ролями в українських гумористичних проєктах “Країна У”, “Одного разу під Полтавою” та інші приєдналась до “Жіночого кварталу” 2018 року, а до цього активно розвивала акторську та гумористичну кар’єру в інших напрямках. Проте, як і Олена Кравець, знаменитість не одразу стала актрисою.

За вищою освітою Сопонару – магістр політичних наук. Після здобуття диплома з університету зірка пішла навчатись до київської театральної студії “Чорний Квадрат”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Юрій Фірсов і Валентина Легкоступова

Вдівець Валентини Легкоступової заявив права на її пісні, гроші і майно: збирається співати “Ягоду-малину”...

Валентина Легкоступова несподівано пішла з життя 14 серпня 2020 року, а розділ спадщини тільки почався. Вдівець співачки вже заявив права на пісні, гроші і майно.

Сукня розійшлася вище пояса: Тіна Кароль вразила Дана Балана своїми жіночними формами (ФОТО)

Популярна українська співачка Тіна Кароль вразила публіку своєю жіночною сукнею, яка відкрила огляд на всі переваги її розкішної фігури. Дан Балан би оцінив.
Тіна Кароль

Як виглядає і чим займається старший брат Тіни Кароль, який живе в тіні знаменитої...

Відома українська співачка Тіна Кароль є не єдиною дитиною в сім'ї своїх батьків. Також у поп-діви є старший брат.
Так, по вірі вам буде!

Молитви про прихильність Господа і захисту в важких життєвих ситуаціях. Читайте з вірою

Вірний Батько, я з радістю вихваляю Тебе, бо Ти мій Бог справедливості та Ти завжди будеш судити справедливо. Господи допоможи мені!

Популярне за тиждень

Популярне