ТОП-5 наймолодших Холостяків до 35 років: Алекс Топольський, Михайло Заливако, Нікіта Добринін та інші

Нещодавно відбулась прем'єра фіналу Холостяка-12. Алекс Топольський виявився одним з наймолодших головних героїв за всю історію реаліті. Хто ще належить до цього списку молодих і красивих?

Відоме українське реаліті про кохання покликане допомагати знайти своє кохання. Пропонуємо пригадати, в якому віці чоловіки вирішили спробувати знайти одну єдину на популярному телепроєкті.

Алекс Топольський

Алекс Топольський
Алекс Топольський

Головний герой нового сезону популярного реаліті народився у Львові 1989 року. На момент початку знімання Холостяка-12 Алекс Топольський був у віці 32 років. Головний герой крайнього сезону шоу про кохання живе та працює в США. Топольський має власний бізнес.

Переможницею 12-го сезону Холостяка стала Катерина Лозовицька. Про це стало відомо лише декілька днів тому, отже їхня історія лише починається.

Михайло Заливако

Михайло Заливако
Михайло Заливако

На момент знімання телепроєкту Холостяк головний герой 11-го сезону був у віці 31 року. Працює Михайло Заливако над розвитком власної логістичної фірми. У вільний час, як зізнавався сам ексхолостяк, він полюбляє займатись спортом.

Переможницею Холостяка-11 стала Анна Богдан, з якою чоловік будував стосунки понад рік. Проте, влітку 2022 року закохані повідомили про те, що розійшлись. Деякі шанувальники досі не вірять в це, оскільки між Анною та Михайлом панувала справжня ідилія.

Нікіта Добринін

Нікіта Добринін і Даша Квіткова з сином
Нікіта Добринін і Даша Квіткова з сином

На момент знімання телешоу Холостяк Нікіта Добринін був у віці 31 рік. Навіть до прем’єри 9-го сезону реаліті Нікіта був доволі популярним в Україні, оскільки з 2005 року будував кар’єру на телебаченні та радіо.

Переможницею шоу стала Даша Квіткова, з якою знаменитість й досі разом та виховують спільну дитину. Закоханих вважають найміцнішою парою Холостяка.

Сергій Мельник

Сергій Мельник
Сергій Мельник

Головний герой Холостяка-5 був у віці 26 років, коли починалось знімання реаліті. Це робить Мельника наймолодшим учасником за всю історію проєкту. Мельник є відомим українським футболістом та центральним захисником молдовського футбольного клубу.

Переможницею Холостяка-5 стала Марина Кіщук, проте стосунки ексзакоханих не протримались довго. Дівчина відчула холод зі сторони Сергія та ініціювала розставання.

Максим Чмерковський

Максим Чмерковський
Максим Чмерковський

На момент знімання телепроєкту Максиму Чмерковському було 30 років. За професією чоловік є професійним танцюристом і хореографом, а також – телеведучим та актором. Свого часу знаменитість навіть став одним з найзавидніших холостяків за версією People. Чоловік був найпершим учасником Холостяка в Україні.

Переможницею першого сезону Холостяка стала Олександра Шульгіна, але їхні стосунки тривали всього декілька місяців.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 жовтня 2020 року для всіх знаків зодіаку

Дізнайтеся, що приготувала астрологія вам в цей день.
Микола Басков і його сміховинні, не завжди зрозумілі наряди

Костюми Миколи Баскова, за які соромно його шанувальникам: “Циркач! “

Найепатажніші наряди Баскова виділити складно, адже у нього що ні костюм - то купа стразів, клаптиків, незрозумілих аксесуарів і, звичайно ж, строкатий принт. Він дуже відповідально підходить до вибору вбрання для виступу, адже негласно конкурує з Кіркоровим.

Як виглядають батьки Олени Зеленської і чим вони займаються: кумівство, робота у Верховній Раді...

Про батьків Володимира Зеленського відомо багато, на відміну від його тещі та тестя. Ми розповімо, чим займаються та як виглядають батьки Олени Зеленської.
Знаменитості, які рано стали мамами

Полякова, Осадча, Брежнєва та інші українські знаменитості, які стали мамами в дуже юному віці...

Знаменитості з сьогоднішньої добірки доводять, що домогтися успіху можна і з дитиною на руках.

Популярне за тиждень

Популярне